MMS & video poziv

Black Hole 2010-01-30 19:16:55 +0000

2 ljuta konkurenta za titulu najbespotrebnije aplikacije na mobilnim telefonima. Posle početne euforije, postali su toliko neophodni da mogu sočno da popuše kurac pretvaraču barela u galone, kompasu, zmijici i meraču sjebanih kalorija, a o alarmu, kalendaru i podsetniku da ne govorimo.

-E što sam slao nekoj maloj MMS-ove sa slikama tukija u raznim pozama. Mala se oduševila. Rekla da je zovem preko 3G-a. Ja je zvao i svaki dan pokazivao svoje zmijsko telo.
-U, pa strava. Jesi jeb'o?
-Ma nisam, al mi zato stig'o račun 18 'iljada.
-Boli te kurac.

7
149 : 6
  1. Dečko iz primera zna što živi...

  2. Као и увек - крунисани цар сајта...

  3. definicija je... pih, primer do jaja:)

  4. I ja sam provalio da se prvo seksualno iskustvo moze doziveti i sa 1 Mbps...

  5. Primer, ako se pravilno procita ispred stojadina iz 81', otklanja sve kvarove i nabudzuje mu snagu za 25% !

  6. kako je moguće da ovaj autor nema krunu?

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.