
Једини смислен одговор на ону стару болну зајебанцију, када вас ухвате за длаке на ногама, спремни да их почупају, уз дату вам понуду "Пар или непар".
Некад их и стварно одврати од покушаја.
Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.
Deutsche Welle · 29. April 2011.
A uglavnom ne. :) +
Lullaby, uz adekvatnu facu se povećava procenat uspešnosti :))
Poker face? ;)
Или анти-покер фаце :)
мораш скроз озбиљно то да кажеш...направиш фацу као Лектор кад нешто озбиљно прича...
Da pomisle da si liječeni kockar, koji je prije par godina i kuću i ženu i mjesto u raju prokockao, i samo nekim čudom se uspio izvući iz ralja te ovisnosti, pa će možda i da odustanu, da te ne bi ponovo tamo uvukli, a? :)
И све то што си набројала, у једном једином трену да им сервираш...:))
Зато и мора доста да се вежба :)
Лули нема шта да помисле..ко ме зна, зна да је то скроз истина...
O kocko prokleta! Što nam Javia zamađija?
од почетка априла ушао три пута, пио кафу и био јако поносан што се нисам коцкао...али зато смарам овде на сајту...:)
Bravo, ponosni čovječe! Samo ti "smaraj", ovo je bolja ovisnost...