
Испао си сељачина. Сада можеш да се надаш да ћеш се појавити као епизодиста у некој епизоди, серијалу, филму, скечу, роману или бојанци са ликовима из серије "Село гори, а баба се чешља" аутора Радоша Бајића. И то не да би орао њиву, балирао сено или музао краве. Не, то је за тебе превише племенита работа. Ти си ту да би био сељак, онај најгори.
- Јао, брате, како сам зајебао једну пичку, уууууу! Штета што ниси био ту, много сам је зајебао.
- Како си је зајебао?
- Па, била журка код Мићка и ја сам седео у фотељи, кад прилази ми нека каљавуша, онако, није лоша, мош се јебе. Каже она мени: "Ћао, хоћеш да играмо?", а ја ни пет ни шест одговарам: "Хоћу, дај ми руку". И ту ми она пружи руку и повуче ме, а ја се у том тренутку испрдим као стока! Знаш кол'ко јако било! Она се намршти и побеже...Курва једна.
- Ма, браво. Очекуј позив од Радоша Бајића, можда има неку улогу да ти да.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Mnogo mnogo dobra.. +
Прочитао само прву реченицу :)), дао +. Надам се да нисам погрешио.
odlicno :D ++++
ahahhahahahaha bravo + i*
Свака част...! Онако, неимарски добро одрађено! +
Hahahahahaha! Odličan izraz! +
Pa kako da čovek ne odlepi već na naslov?
Čitajmo Benisijaaaaa
Ja te već pratim, Nato:)