Od Đoke do Vuka

bata gugi 2012-12-04 23:23:11 +0000

Svakodnevnica jednog novčanika u prodavnici. Kad se od 'iljadarke spadne na nekih desetak dinara.

Šta ima da kupiš za jebenih hiljadu dinara?
Mog đoku ćeš da kupiš.

8
43 : 8
  1. Đoku Vajferta nisam video, ima ihahaj. :)

  2. ja ga malopre dadoh i dobiJo sam dve ženske i Mokranjca :)

  3. :+D
    Od Đoke do Vuka -> Udaljenost od Žarkova do Sremčice (OŠ u Žarkovu Đorđe Krstić od milja Đoka do OŠ u Sremčici Vuk Karadžić).

  4. :+D
    Od Đoke do Vuka -> Udaljenost od Žarkova do Sremčice (OŠ u Žarkovu Đorđe Krstić od milja Đoka do OŠ u Sremčici Vuk Karadžić).

    E, kad si bgeovac :) pa znaš..eto ti defke, još ako ima i neki prevoz na toj relaciji defka će biti odabrana, pazi šta ti kažem, lol... prvi dajem plus :)

  5. Ima još mogućnosti, Vukov spomenik i sl. malo se sprdam, neće biti defke, bar ne s moje strane, za Glavnog ne jemčim.

  6. za Glavnog ne jemčim.

    Hahahahahaha

  7. objašnjeno hahahaha :)

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.