Rasina (Sretenje) 2009

Dragisic 2009-02-13 00:14:38 +0000

Vojno-milicijsko-bezbednosna vežba.

Kopija one iz 2008 godine, barem po opremi i neprijatelju. Šminkani u boje svoje uniforme, sa svežim kodnim imenima (to je verovatno ako neko nekog mune kundakom u stroju, da se ne zna ko je), 'vataju svoje kolege na brodu iskačući iz helikoptera i čupaju ih zajedno sa vratima od Juga iz Juga, brišući sa njima malo čizme i asfalt, pa onda sa kolegama koji su u crnim pidžamama, trpaju u džip koji nije bio prošle godine. Nov!

Za sve to vreme pucaju iz kastanjeta i bacaju dimne bombe sa mirisom vanile i lavande...
I od jednom opet sve zajedno iznenade neki avioni što nadlete, bez ikakve veze sa ostakom priče. Za to vreme se ekipa presednika i ministara bez obrva prsi i mršti u nekoj loži okružena manje poznatim oficirima bivše JNA.

E 'leba ti, jel to nešto nad čim su se naginjali ovi učesnici sednice veća bezbednosti planulo pa ih oprljilo, kad nam ni presednik ni ministar policije, a ni ministar odbrane nemaju ni obrve ni zulufe..?

-Gospodine presedniče, dozvolite da raportiram, primećena je veća organizovana grupa Šiptar... ovaj terorista!
Dozvolite da neutralizujemo pretnju našem državnom teritorijalnom integritetu i suverenitetu!

-Vrlo dobro... Hoćeš bajaderu vojniče?

13
51 : 5
  1. Hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

    Svaka čast, majstore! :-)))))

  2. + pre(d)sednik i pre(d)sedniče.

  3. Prošle godine sam se valjao od smeha kad su pucali teškim mitraljezom na autobus u kome se kao nalaze taoci i teroristi, ispucaše tako jedno 200-300 ćoraka, da je bila prava municija od autobusa bi samo kvačilo ostalo

  4. hahahahahahahahaaaaaa, ali najbolje je na kraju:
    - hoces bajaderu vojnice? :)))))))

  5. suviše blesavo da bi ostalo neocenjeno +

  6. kakva glupost - korišćenje helihoptera u brdsko desantnoj akciji. skinuli bi ga za 5 sekunde

  7. Mislim da fali Bata Zivojinovic, ili bar neka njegova slika...

  8. Upropasti ih načisto!

  9. Bravo, bravo, Bis! +

  10. Vrlo dobar, odličan 5+!

Omiljeno za [1]

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.