
Komična je situacija gledati izraz lica tetkice, profesora ili nekoga ko vam traži pljugu kad im kažete da niste pušač. Gotovo gledaju sa nevericom.
Profesori vas gledaju u smislu: "Da, da...Zajebavajte nekog drugog.",
učenici su u stilu:" Što ste pičke, teško vam da date pljugu!"
tetkice su strašno smešne, uglavnom se deru na vas šta god da im odgovorite.
Neka likuša prilazi mojoj grupi:
-Imate pljuge?
-Ne pušimo.
-Ha, ha... Ne stvarno, kriziram, daj jednu cigaru jbt!
-Ma ne pušimo, čoveče.
-Stvarno ste pičke, videćete kad vama bude nešto trebalo!
-NE PUŠIMO JBT!!!!
-Ma marš, mene ste našli!
Tetkica se obraća meni i mojoj drugarici:
T-Devojke, nemojte da bacate pikavce u Wc šolju!
Ja-Ali mi ne pušimo.
T-Ne brinite se, neću da kažem direktorki, pokrivaću vas, ali morate da sarađujete, znači ne ostavljajte krš za sobom! I ne ostavljajte pikavce u lavabou, ugasite i bacite u kantu!
Tetkica odlazi, drugarica i ja se gledamo. Odjednom, tetkica se vraća i kaže:
-Nemojte sad da palite, dolazi direktorka!!!
Ovo je prejako!
Banja Luka Forum · 21. April 2007.
Imas podrsku jednog srednjoskolca nepusaca +++
haha x)
+
evo i mene +
kada sam se u drugoj godini (sad sam treca) prebacila u drugu srednju, novo drustvo me pitalo za pljuge, na sta sam ja odgovorila da ne pusim.
jedna cura je rekla: sto si ti fiiinaaaa.... (ja se tad smorila), a druga me je barem tri puta pitala zasto ne pusim (ja se tad smorila)
a evo, bas prekjuce, jos jedna cura iz odeljenja (treca dakle) se zaprepastila jer je bila ubedjena da pusim (je se tad smorila)
Highschool anti smoking pride, šta kažete? =))
Ја сам успео да престанем.Ал је зато Јелен преузео примат,у замену за Дрину.:)
pih, nepušači
Probao sam da pušim,
shvatio da zdravlje rušim,
onda da zdrvalje gruvam,
odlučio sam da duvam... +
Оценио сам ово одавно , али нешто ме друго интересује... У пар дефиниција си , чини ми се , себе представила као непушача , а у једној као девојку која са другарицом пуши и добија критику од случајног пролазника да би излгедала боље без цигарете.
Па чекај , или чуриш ил' не? :))
Jebi ga, počela sam...:)
U suštini, konstantno ostavljam cigare i ponovo im se vraćam, tako da ni sama ne znam kom taboru pripadam.:)