Sakuplja salvete po kućama

djorkaef 2015-03-06 14:06:01 +0000

Ne, nije kolekcionar, tj onaj ko ima hobi da sa svake slave donese novu salvetu i stavi je uredno u kutiju.
Ovaj izraz opisuje lošu osobinu nekog. Misli se na osobu koja previše priča, ali ne obične priče već nešto malo verovatno, nerealno. Jednom rečju dotična osoba previše sere.

- Jao, evo ga ovaj Ćofi smarač, nemoj da se okrećete.
- Što bre, uvek se nasmejem njegovim anegdotama.
- Ne okreći s...
- Ohoho, pa deste mačići, šta mi radite!?
- Sad je kasno. Pa de si bre čoveče?
- Zašto vidim smorene face na licima vašim?
- Ponestaje nam piva...
- Daj napravite malo mesta, moram nešto da vam ispričam.
- Pre nego što počneš, jel si onim tamo tenkom došao?
- Haha, šaljivdžija bio i ostao. Nego... Odem juče na neku žurkicu.
- Znamo to, jednu si jebo dok ti je druga pušila?
- Ma ne, nisam opet bio te sreće. Merkale me ribice, sve gledale u mene, a znate da imam devojku i da neću da je varam, odem na sprat da se izolujem malo i da joj čujem glas, kad ono u sobi, keva te male spava.
- Ne seri da je spavala?!
- Svega mi. Al' čim sam ušao ona me pogleda i pozvala kod nje.
- Nisi valjda prevario devojku?
- Nisam mogao da odbijem, jebiga starija žena, imam ja poštovanja...
- Au tebra koliko ti sereš, nisi od jutros, a?
- Jesam, al' sam se obrisao nekim salvetama što sam ih skupljao po kućama, nestalo mi toalet papira...

4
25 : 6
  1. од толиког срања човек постане клептоман +

  2. spojio dobro i korisno. :D

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.