Štek za sline

Black Hole 2010-03-03 14:11:14 +0000

Skrivena teritorija koja se nalazi u sferi poluprečnika r ( dužina ruke ), i služi da se u njoj taloži rudno bogatstvo vaših nozdrva, tako da se ne prekida omiljena igrica, film ili hot prepiska sa nekim, zbog odlaska u toalet. Najidealnija mesta su "iza ormana", "ispod stola" "ispod monitora", ma bilo gde, samo da se radnja može obaviti ne odvajajući dupe od fotelje.

-Gde ti je utikač, moram da stavim ovo govno na punjač, opet mi se ispraznio.
-Eto tu iza kreveta.
-Jebote, ti nisi normalan, ovoliko rudno bogatstvo ni Trepča u najboljim danima nije davala.
-Jebiga, pičim neku zajebanu igricu, a ako odem do klonje, izgubim koncentraciju, pa tu slažem, najbliže mi.

14
130 : 9
  1. Jesi ti to mene gledajući dobio inspiraciju...Pored svake stolica imam svoj štek :-)))

  2. E dao sam ti + samo za naslov , pritom sam se lepo nasmejao....Sad cu da procitam i defku!

  3. ogavno!
    tako ogavno da sam znala da si ti ozbiljno. Dobra je defka ali posto si mi zgadio zivot (kao i obicno) uvalih ti jedan lep i zadovoljavajuci trs :)

  4. Salaganje sa Janom koje ovaj put rezultira plusom :)

  5. onda se ne slazes trtlava u potpunosti :p

  6. Jano, ja tvoje minuse zaita doživljavam kao pluseve, majke mi mile :).
    Trltrlče, vi'š kako slaganje u premisama vodi ka različitim ishodima. Zanimljivo :).

  7. bolje ih lepiti na razlicite strane, same otpadnu i ne gomilaju se

  8. Jebem te gnusnog i slinbavog! :P

  9. Hahahahahaha, "slinBavog". Koji sam slepac...

  10. Zameni baterije, trokiraš :).

  11. Зашто би крио слине кад мо'ш лијепо да и' поједеш.

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.