
1.Nesalomivi-Uvek ima neku novu foru,prosto cesto ima jace izlive kreativnosti.Defke mu obicno imaju preko 1000 lajkova,a posteri preko 50 komentara.Obicno je u prvih 100 clanova na Vukajliji,cime se i dici.
2.Udri brigu na veselje-Clan Vukajlije koji obicno posle napornog dana dodje da se malo nasmije,a uz to ne tako retko se desi da pokrade fore i sledeceg dana mozes videti losiju kopiju jucerasnje odabrane defke ili postera.
3.Pozer-Ubedljivo najgori clan Vukajlije.Misli da je nenadmasno duhovit,iako je doktorirao sir i vojnu muziku.Profil mu je obicno pun plagijata koji se obicno tu i ne zadrzavaju dugo.
4.Uspavani-Jako duhovit lik sa puno potencijala,koji jako retko posecuje Vukajliju.Profil je otvorio kako bise kurcio preko facebooka,ali ponekad moze da ubije posterom.
5.Saljivdzija-Ne bas toliko duhovit clan Vukajlije,koji obisno ima izlive duhovitosti kada naleti na neki njemu neobicno glup ili zanimljiv poster.
U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.