Tv lica na "men"

Srkletnik 2012-07-29 15:10:20 +0000

Likovi uz koje ti prođe život.
Kao klinac počneš sa gledanjem Betmena . Zaraziš se vrlo brzo, do te mjere da ne ustaješ do wc-a dok ne završi, iako osjećaš kako ti mokraćni kanali pucaju. Nedugo za tim počinješ gledati i Supermena . Sve nastavke zbaviš od ortaka, i pregledaš ih u cugu, bez daha i treptaja. Poslije , otkrivaš novog junaka, Spajdermena . Obilaziš videoteke, nabavljaš svaki dio, koji pregledaš po više puta. Provedeš dane i dane gledajući, dok keva i sestra plaču i krste se dok te gledaju kako isušen, krvavih očiju i dalje buljiš u televizor.
Poslije 30-e godine, zasitiš se svega. Ženiš se, polahko stariš, nagrize te zub vremena, i uz ženu gledaš Sulejmena, jer se ti više ne pitaš nizašta.

12
20 : 4
  1. A nepismen? :)))

  2. Vidiš, njega se najviše nagledaš na tv-u, gledajući političke emisije :D

  3. Bilo bi lijepo ubaciti i njega, ali ne znam, kontam pokvariću :D

  4. Нећу ваљда Сулејмена...
    +++
    :)

  5. Нећу ваљда Сулејмена...
    +++
    :)

    Šta češ, takav ti grah pao :)

  6. Зови ми онда оца Гавру да ме исповеди лолололо

  7. Ma nije to toliko strašno, brzo ulaziš u priču, gluma je iznad prosjeka, dok reži....Šta serem, GAVROooo!

  8. Počneš nevino, sa bananamenom, a onda završiš u kurcu. :+)

  9. Čitav život ti prođe uz menove, mamu im jebem. :D

  10. Iskopah ti ovaj ne kratež. :) +++

  11. Kopač si dobar. Hvala.

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.