
Ovo nisu pojedinci, već grupe od 3 do 5 osoba, najčešće ženskog pola, koji će koristiti svaku priliku da napišu kako su na sinoćnoj žurci doživjele prekid filma od alkohola, droge i svega što ide u paketu.
Cilj ovih statusa je pokazati koliko su se oni ludo proveli dok su ostali smrtnici sjedeli za tastaturom i pili vodu.
Otrežnjenje nastaje u trenucima kada se sutradan na Fejsu pojave posljedice ovih dešavanja u vidu tagovane fotke u donjem vešu ili seksi kostimima.
Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.
Politika · 31. Januar 2011.
Opisala si sebem izvalio sam... Evo ti plus zbog iskrenosti