Zasto bi bilo jednostavno kad ne mora

brkajlija 2010-03-29 16:28:59 +0000

Sistem naseg skolskog plana i programa.

Dete (10 godina) radi zadatak iz informatike - crtez u paintu....
-Pogresio si tu treba slovo A
-Aha... samo da uzmem gumicu
-Ako tu upotrebis gumicu skinuces i boju...
-Ofarbacu opet....
-Zar ti uciteljica nije pokazala da mozes da vratis korak ako pogresis - tako boja nece biti skinuta.....
-Nije.....
-...................

4
34 : 6
  1. Moram da porucim nesto ovim minusarima.
    Nauciti dete ili bilo koga da koristi nesto prvenstveno znaci upoznati ga sa svim mogucnostima toga. Sam nacin upotreba treba prepustiti nahodjenju, rasudjivanju i inteligenciji samog korisnika. Nekada ce gumica biti korisnija od vracanja koraka ali to nije razlog da korisnik bude uskracen da zna za obe mogucnosti.

  2. E to sam danas ja doživela u školi.. Pola polugodišta bakćemo se sa rastavljanjem nekih izraza na činoce, staje na pola strane A4 formata rad, i danas učimo neku Bezuovu teoremu, i realno treba minut da se reši ono što smo pre radili po 5 minuta, naravno to je i slučaj sa ostalim predmetima, informatika, likovno, muzičko, i ostali..

  3. Bouble, koji je to predmet ?

Najnovije definicije

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.