Prijava

Brat Fender definitivno živi u nekoj paralelnoj dimenziji Ćuprije i Beograda koja meni nije poznata xD

Meni nije jasno gde izlaze u strahinjica bana

I uopste ceo taj razgovor moze da se odigra ako ucesnici imaju manje od 14 godina

Izlaze u valter ćevap ili neki od kafića koji su identični kafićima u siminoj i gospodar jovanovoj, generalno svim kafićima u krugu od dva kilometra

Kaze se gospodar jevremovoj

cao devojke jel znate gde ima da se kupi secerna vuna
jao ne znamo stvarno, mozda ima na kalisu
ok, nema veze.meni je izuzetno drago da sam vas upoznao.sve tri ste lepe, a ti imas mnogo lepe oci.da li bi mi ga pogledala samo?

nervira me kad mi zamagli vizir pa nista ne vidim dok trimerisem.a bez njega je opasno, ovi nasi lome staklo ima srce to kad uleti u oko nedo bog

nervira me kad mi segrt ne opere lepo blok motora pa onda moram da ga teram da pere ponovo a vreme ide i tako izgubimo pola dana

hahah kakva konverzacija....i ko jos muva tako devojke kao da je 1960. godina, da im pridjes i pitas ih za ples

ne bi bilo lose ni da te zovu bane bumbar

Radj znam sta ima po strahinjica bana nego ono kapiram da to nije izlazak ako su izlasci i dalje ono sto su bili kad sam ja bio mlad prosle godine

cao malena jel igras twist?
pomalo
hodi pokazacu ti

ne znam da li je istina, al mile lojpur nema nista izdato.samo je svirao po tim zurkama.ima duet sa blazom i valjda je to to.mozda jos negde kao gost.nema neki svoj album.a bio je tada faca ko mitar miric sada

vukajlijasi inace nisu mnogo napredniji zamisljaju da je bg u fazonu mitar miric i dalje hahaah

http://vukajlija.com/forum/teme/1384-sta-te-nervira?strana=310

ps

Radj znam sta ima po strahinjica bana nego ono kapiram da to nije izlazak ako su izlasci i dalje ono sto su bili kad sam ja bio mlad prosle godine

pa nisam objašnjavao šta tamo ima, nego se sprdam da je izlazak u strahinjića bana = odlazak na valter ćevap, što i nije izlazak :D

Krajišnik zauzeto
Kad smo kod malina ova moja degenka seljancura me iznervirala mamu joj jebem spava do 9 sati onda saceka tamo oko 11 da sunce uprzi dobro pa kao ide da bere maline u majici na bretele a ustvari ide da pocrni seljancura
sinoc dosla izgorela po ramenima kad se nisam ispovracao kad sam video to izgleda kao guba neka rekao sam joj da ce dobiti rakcinu koze od toga mamu joj jebem spermljivu glupu

Проблем је ако оде у малине и врати се са изгореним табанима, ако ме схваташ..
То ти провјери а не рамена

Brat Fender definitivno živi u nekoj paralelnoj dimenziji Ćuprije i Beograda koja meni nije poznata xD

Нису паралелни универзуми него менталитет особа које живе великом граду (или живе веома дуго) и које живе мањем граду/селу.
А и сиротиња, без обзира одакле је, има потребу да изиграва ВИП, тако што последњи динар за пиће у неком за њих фенси месту.

Седи предвече на Калемгдану или на Петроварадину и слушај разговоре клинаца и млађих људи. Неће ти деловати ово као приче из паралелног универзума.

Meni nije jasno gde izlaze u strahinjica bana

Дође риба из припиздине и каже: "Знаш, ја редовно излазим по оним кафићима у Страхињића бана." (са све изваштаченим, тешко увежбаним, беОграцким акцентом)

Izlaze u valter ćevap ili neki od kafića koji su identični kafićima u siminoj i gospodar jovanovoj, generalno svim kafićima u krugu od dva kilometra

Па и то ваљда рачунају у излазак.

Fendere ja kad bi negde blejao sa tobom ja bi te terao samo sa pricas o beogradu i devojkama iz unutrasnjosti krsta mi xd