Prijava

Odlično, hvala. To mi je bitno, da može da fura aplikacije a da se ne pokoči i restartuje kao androidi. Hvala ciklone, živ mi ti bio.

E, da - desi da kada apdejtuješ neku aplikaciju ili ako dugo ne restartuješ fon, da neće da se nakači na mobilni net ili WiFi ili na tjubu imaš zvuk a slika bude samo zelena pozadina. Samo restartuješ fon i laganica.

Ako si podesio alarm, a pride si isključio fon, nema teorije da se telefon sam uključi i da ti zvoni, jbg. Neki androidi isto imaju tu falinku. Ako nećeš da te neko probudi ovako, samo staviš avionski režim i sve kul.

Ne smeta mi što nema drugu kameru i blic.

HAHAHA PA LOOL MATORI PA APLIKACIJA ZA BLIC SE POSLE INSTALIRA...

Hvala ciklon. Uzimam telefonče, svi mi ga ishvalili koje sam pitao, zvuči super. Bez zajebancije, ali mnogo mi se sviđa i što ima FM radio. To je nešto što svaki fon mora ima.

HERE maps (i navigacija) rade odlično. Mape za Srbiju su oko 150 MB, čini mi se (ako ti to nešto znači).

Zapravo se sad razmišljam da uzmem Lumiu 535. Mnogo bolje telefonče, za skoro iste pare. Da nema neko ovaj, da podeli iskustva?

Zapravo se sad razmišljam da uzmem Lumiu 535. Mnogo bolje telefonče, za skoro iste pare. Da nema neko ovaj, da podeli iskustva?

Nisam ga koristio, ali moj kum radi u Telenoru, u njihovoj službi za testiranje telefona (ne znam kako se tačno zove taj sektor). Posao mu je da testira sve telefone koje bi Telenor eventualno nudio kupcima. Nedavno sam ga pitao upravo za 535 pošto se moja supruga zainteresovala, ali nam je rekao da je telefon krš i da ga ne kupuje.

Nisam ga koristio, ali moj kum radi u Telenoru, u njihovoj službi za testiranje telefona (ne znam kako se tačno zove taj sektor). Posao mu je da testira sve telefone koje bi Telenor eventualno nudio kupcima. Nedavno sam ga pitao upravo za 535 pošto se moja supruga zainteresovala, ali nam je rekao da je telefon krš i da ga ne kupuje.

Mhm, sad vidim, što više gledam po netu, to me više odbija, baš se loše pokazao.

Oće drugar da kupi nekog jeftinog kineza sa osam jezgara preko neta, ima li neka preporuka za kineza u rangu do 130 evra uopšte

Kopiju ili tru kineza?

Pa ne moze nikako Saomi da kosta tako malo.

Pa ne moze nikako Saomi da kosta tako malo.

Kod nas kosta oko 200.
Preko aliexpress-a 150-160 dolara.

Ali opet, nema do 130 ojra.
Osim polovan.

Tru kineza traži.
http://www.newfrog.com/p/cubot-x9-smartphone-mtk6592-5-0-inch-ogs-screen-2gb-16gb-android-4-4-black-85425.html
ako ništa, naručiće ovo čudo, ima i neki popust 10% kolko sam ga razumeo
Mada ja lično ne vidim za koji kurac ima osam jezgara i ko uopšte optimizuje aplikacije za osam jezgara, al ajd. Ajd bacite pogled na ovu sekciju androida od pet inča na newfrog-u, ima li nešto da vam se dojmi

btnj, jako verujem ovom šaomi brendu iznad, naručio sam četiri para njihovih sluški

Evo gde moze da se najbolje informise o iskustvima, cenama, porezima, sajtovima i ostalom - http://forum.benchmark.rs/showthread.php?305533-Kineski-manje-poznati-brendovi-(clones-free)

E, fala ti, brt. Mislim, očekuje on i za carinu još tridesetak evra da potroši, al sto trijes evra da mu bude klot cena na sajtu otprilike

Pa neka juri Meizu ili Xiaomi, oni su najbolji kinezi medj' kinezima.

Jel vredi uopste uzimati te kineze ili se treba drzati poznatih marki?