Prijava

Štae rekao Lalatović?

Čovek pola izjave vređa trenera Radničkog što se branio... Bacih peglu. Kakav crv od čoveka.

Је л' зна неко је овај Ђорђевић?

Највећа гробарштина у тиму. Играо као јуниор за Партизан две сезоне чини ми се. Још једе говна како му је дечачки сан да игра за Звезду. Туко жену испред дискотеке у Великој Биљаници, селу поред Лесковца, својевремено. Јесте солидан играч...за Јавор.

sta sere taj lalatovic koji kurac?pa njegovi bi spavali na terenu ako treba,samo vreme da prodje.

mene zanima jel su sudije u domacem prvenstvu podplaceni, ili samo retardirani ko i ovi ostali na terenu, klupi i lozama?

pa mamu mu jebem i njemu i onom ko ga doveo
trener zvezde mož da bude debil po sto osnova
al ima stvari koje ne idu

kad nisi jebeni radnički u stanju da pobediš
ne blamiraš se izjavom "aaaaaaa, oni se branili, de ide fudbal..."
pa i treba da se brane svi koji igraju protiv zvezde moronu

kakav debil

Lalatović nikad ne priznaje krivicu, uvijek su svi krivi osim njega.. alibiMan

sto je ckode lalatovic bio odstranjen jedno vreme iz fudbala?znam da je bila neka frka dok je jos igrao.

Jebote, pa ovaj Radnički je fenjeraš?

Stvarno je Lalatović tard, sreća pa su i ovi moji retardi inače bi bodobna ralzika bila još i veća.

Svejedno Partizan igra sutra X, kladionice majke.

mene zanima jel su sudije u domacem prvenstvu podplaceni, ili samo retardirani ko i ovi ostali na terenu, klupi i lozama?

Ne, dve kuce koje je ozidao "neko" posle samo jedne "po propisu" odsvirane utakmice, tj utakmica nije ni odigrana cela, a i samo njegovo priznanje u neformalnom govoru ide u prilog tome. pozz

Najsramnija izjava koju je neki trener Zvezde ili Partizana dao u istoriji. Što ga čini najpatetičnijim trenerom jednog od ova dva kluba, takođe, u istoriji.
Jebote Radnički ne može da dobije moju babu. Plus su igrali bez najboljeg igrača koji je dobio crveni karton u prošlom kolu...
I sad je lik našao da brutalno izvređa čoveka jer mu je na pošten način uzeo bod, još je mogao i da ga pobedi.
Iskreno, znajući dobro situaciju u klubu, za rezultate nije odgovoran samo ovaj crv. Bilo bi isto ko god da je. Ali kada na vrh gomile govana staviš crva, to je onda onako dodanto iritantno.

Najgore od svega je što će ćelavi nikolić pored njega da ispadne trener. Najgore po naš fudbal. Jer to je kao da ovaj prvi jebe ribu kurcem od dva cm u pičku, a zatim dođe ovaj drugi i sa svoja 4 istripuje da je Ron Džeremi.

Želim nam borbu za Intertoto Kup. Toliko.

Нас још од Бајевића није водио добар тренер, а закључно са Лалатовићем, после њега је било 13 тренера.... ТРИНАЕСТ ЗА ЈЕБЕНИХ 7 И ПО ГОДИНА....

I MI KONJE ZA TRKU IMAMO
http://www.b92.net/news/pics/2014/11/22/97390936054709e53b934a194031251_640x314.jpg

ovo mu dođe ko da su francuzi posle tatona istakli transparent
KO JE BRŽI, KO JE PRVI, DA PIJEMO SRPKE KRVI

jebem mamu retardiranu

http://fudbal.hotsport.rs/2014/11/24/epilog-mijailovic-napusta-marakanu/

ok, koja je logika jebena da das retardu kapitensku traku. koja je poenta toga? sta ti time govoris ostatku ekipe "e ovaj lik je poremecen, on ce da vas vodi"

Roj Kin? Di kanio? Kantona? Jero?
Traka se daje najborbenijem igracu koji bi trebalo da ponese celu ekipu da da svoj maksimum ako vec nemas legendu poput totija, bufona, skolsa, gigsa pa i sase ilica koji jeste legenda partizana.

Ovaj mijailovic jeste panjina al da ne trci i ne bije(kad vec ne ume da igra fudbala) ne moze da mu se ospori. I kapiten i treba i da se dernja i da oce da udari sisice ako ih ima u timu.

oduvek sam voleo ovakve bubasvabe koji ce da se deru na klince i ostale kad sjebu nesto, a sebe ne vide nikad.... sa kojim pravom ce on nekome da pametuje sta treba i kako treba da radi, kad cu ja ovako sa 10 kila viska i kondicijom za 4 minuta amaterskog fudbala da ga ispisam svaki put jedan na jedan...pritom bi ga i istuko u svakom smislu ako treba.
Mrs bre majmune u kurac picka ti materina zaostala jebo vam pas mater svima

Ne seri bre pezose

Realno, samo one baš najveće napaljotke podržavaju ovog bilmeza. Najgori kapiten u istoriji fudbala.