Prijava

Kako se oseca navijac kluba cija sudbina iskljucivo zavisi od psihopate i homoseksualca ciji opstanak na vlasti mora biti zasluzen udarom na Cara Lazara i kosovske junake time sto ce Kosovo prepustiti arbanasima i popisati se na srpske svetinje?

Mnogo bolje nego navijči fk Paće koji je osnovan u Zagrebu, legenda kluba je Fadilj Vokri.

Dali 13,5 miliona klubu koji je propao i koji čeka dan gašenja a ima 14 igrača u protokolu.

A šta su radili od kad su došli? Zašto su dozvolili da dođe do toga da ima 14 igrača u protokolu? Nisu oni mutavi.

Da nam nije Gazproma mi bi se odavno ugasili. Sponzor bi nam bio frizerski salon Stil.

LOOOOOOOOL
Dobili su NIS jeftinije ko zna koliko jeftinije, i pritom rudnu rentu po subvencionisanoj ceni. Pa jebena Srbija nije htela (smela) da da nižu cenu Nisu dok je bio 100% Srpsko preduzeće, al kad se prodaje bratji Rusima, onda sve može.

Da su dali 135 miliona evra opet bi bili u prevelikom plusu. Ako ćeš još plastičnije, zamisli da kupiš neku firmu, i da dobiješ jeftinije da nabavljaš potrebne sirovine nego konkurencija, i da zarađuješ tako dobro da otprilike za par godina od neto prihoda možeš da kupiš još jednu takvu firmu. NIS je prodat za oko 400 miliona evra, samo prošle godine ukupan prihod NIS-a je bio 350 milijardi dinara.

A Tadić se busao da se Gasprom obavezao da se gradi južni tok (video si kako je to prošlo), i da se uloži tipa 200 miliona evra u firmu (zamisli ulažu ljudi u svoju firmu, svaka čast Tadiću što je to izdejstvovao, još su ulagali u proizvodnju nisu u ne znam šta).

Pa ti vidi ko je tu budala.

Kakve veze ima sto su dobili NIS jeftino, sad kao treba da vrate Zvezdi? Ajd Partizanu, mi smo ustase i antinarodni element, sto ne Radnickom npr?

Al ste vi poleteli to je necuveno. Poistovecuju se sa Srbijom. Nema vas vodja nista sa Srbijom, vi podrzavate zlikovce u rasturanju ove zemlje.

A nije kriv Gasprom nego Džajin šurak što Zvezda nije igrala Evropu, jer je retard mislio da UEFA gleda samo one papire koje im on odnese. Kad su skontali da je on prećutao jedno dve trećine duga prema igračima oterali ga u kurac.

Ne funkcioniše UEFA kao prosečno državno preduzeće u Srbiji.

LOOOOOL

Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić rekao je da je klub prodao prava na Luku Jovića za 1,4 miliona evra

Zvezdaška javnost ne zna da je iza nas godina štednje, stezanja kaiša, kresanja budžeta, godina smanjenja rashoda

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2015&mm=05&dd=26&nav_id=996823

50% prava za 1.4 miliona. Tj. tako je rečeno jedno 80 puta do sad. I to je prodato još onda kad su isplaćivali Bronovickog. Zato je bilo u novinama "zbog čega taj i taj tim nudi pare za 50% LUKE JOVIĆA?"

Mada, đubre je to sedo, ništa me ne bi čudilo od njega. I to da je sad 43 miliona jeste kurac. Zadužio se, ili će se tek zadužiti pa će vratiti dug na isto. Samo što se neće dugovati igračima koji koće licencu nego pravnim licima.

Rekli su i 300 puta, ali uvek su naglašavali 50%. Ne bi me čudilo da provuku sad to i bude u stvari 100%.

I da jeste stvarno smanjen uvećaće ga čas posla pojačanjima za Evropu.

I dalje sportska javnost ceka taj famozni ugovor sa Gaspromom. Dajte neki video, neki link prema nekom gaspromovom sajtu ili nekim ruskim informativnim medijima, mislim da suma od 4 miliona godisnje ne ide inkognito. Secamo se Kravcenka na potpisivanju ugovora koji su vam doneli zuti, bila velika prica tih dana, cak i na ruskim drzavnim vestima... Ovo sad nesto gonzo napisao u informeru i misle da smo svi budale.

Kakav crni Gasprom, ti su pobegli glavom bez obzira. Ovo je cisto drzavna donacija kao sto je bila i 2013 godine u visini 10 miliona evra. Svaki put kad vidite gladnog penzionera, bolesnog coveka ili dobrog djaka ciji roditelji nisu u mogucnosti da mu plate skolovanje pa zavrsi kao cobanin ili masinbravar, setite se zasto je takva situacija.

Vi ste jebeni satanisti.

Cao vucicupederu kakosi

Kakav crni Gasprom, ti su pobegli glavom bez obzira. Ovo je cisto drzavna donacija kao sto je bila i 2013 godine u visini 10 miliona evra.

Apsolutno se slazem. Novac od prodaje Jovetica, Jojica i ostalih je zavrsio kod nas takodje.

Ne odgovarajte mu jebo vas konj

Samo cao vucicuoederu kakosi i govno odustane

Apsolutno se slazem. Novac od prodaje Jovetica, Jojica i ostalih je zavrsio kod nas takodje.

To je drugo, pare Partizana su pokradene iz dva razloga. Prvi da se napune dzepovi stranaka, a drugi da se ne dozvoli totalno odvajanje od mezimice. Zamisli da su pare ostale u Partizanu.... kako bilo, ovde je ostecen Partizan, a ne drzava i svi stanovnici.
Kako vas bre nije sramota da cutite na ovo sta se radi. Tacno ste satanisti i olosi, za koga glasate nije ni cudo. Ne kaze se dzaba da svaki narod ima vlast koju zasluzuje.

govno odustane

Izadjes iza kuce gde su ti stale i cardaci, tu imas neka govna. Stocna.

To je drugo, pare Partizana su pokradene iz dva razloga. Prvi da se napune dzepovi stranaka, a drugi da se ne dozvoli totalno odvajanje od mezimice.

Ћао, Вучићупедеру! Немој на мезимицу љубоморан бити.

Svaki put kad vidite gladnog penzionera, bolesnog coveka ili dobrog djaka ciji roditelji nisu u mogucnosti da mu plate skolovanje pa zavrsi kao cobanin ili masinbravar, setite se zasto je takva situacija.

Shlogiro sam se kakva izjava

Ćao vučićupederu, da li dobro si?

Čobani plemeniti ljudi vazda bili.

Ovaj vučić peder je trol-retard. Misli da je trol a u stvari je retardiran. Ne ulaziti u komunikaciju sa običnim primitivcem.