Prijava

Ja se baš prisećam kako je bilo dobro dok je Tito bio živ! ;-))

Ono kada smo svi spavali u parkovima pokriveni samo crvenim pionirskim maramčetom i išli svake godine dva puta po 3 nedelje na more?

Ja tda nisam ni išo kući..svi smo imali po jednu klupu, a tata i mama 2!

Sećaš se akcije "Imaš klupu, vrati ljulju"?

Sećam se jednog koji je vratio stan, zato što je u međuvremenu sazidao kuću...ćaletov kolega jedan.
To tada bilo normalno...

Ma to oni zaluđenici....

Negde osamdesetih akcija " Milion televizora, u svakoj kući radio". Jbg, najava velikog ispiranja mozgova, zatim veliki uvoz televizora, jeftino i na rate, "dogadjanje naroda" i eto rata očas posla.

Imaš kuću, vrati stan...
Par-nepar vožnja...

Тике тике тачке нема више враћке, тражим пола екстазе у брду повраћке кекекееккеке
десте маторци? (натнат искључена из овог маторци)

Što? Jel zato što sam matorka?

Ja se baš prisećam kako su šverceri osamdestreće švercovali sirovu kafu iz Austrije i Nemačke u džakovima praška za veš, a moja majka u malom koferu meni nosi komodor 64 (onog debeljka sivog, ali budženog sa reset tasterom). Tad bilo zabranjeno uvoziti kompjutere u SFRJ, komodora imao samo sin šefa carine, a na granici pitaju moju majku šta ima u koferčetu i ona mrtva-ladna kaže "kompjuter". Carinik se nasmeje, zavrti glavom u fazonu "A, budaleeee" i ode...

Ja tako dobio svoj prvi komp...

Екекекекеке чекао сам ово, не, не зато што си маторка, него зато што си к'о пуце! ХААХААХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАА :Д

Super priča, Bruce. A sećam se kakve su zvuke ispuštale igrice sa Komodora, sve nešto kao svetleći mačevi iz Blejkove sedmorke :)))))
------
A pacove, ala sam ti naletela na volej :)))

Komodor bio babaroga, ovi današnji računari ne mogu mu ni prići...

Морао сам, досадно ми -_-

Ne pisem sa svog racunara, ovde nemam srpsku tastaturu, necete mi zameriti.

Secam se da 80-tih u Jugi nisi mogao da kupis nutelu, samo eurokrem, jer smo za eurokrem imali fransizu, pa zbog zastite proizvoda na nasem trzistu nutele nije bilo. Mislim, nije je bilo u Centroslavijinim prodavnicama u kojima su se gotovo svi i snabdevali. Nutelu sam prvi put probala 85. godine u Rijeci, jer je strina donela dve tegle iz Trsta.

Ne pisem sa svog racunara, ovde nemam srpsku tastaturu, necete mi zameriti.

Uvek si na četiri klika od instalacije srpske tastature...

Jebeš nutelu, ja to do danas nisam probao. I neću.

Domace vaspitanje mi ne dopusta da bilo sta instaliram na tudjem racunaru. :-)

A za nutelu mislim da propustas, to je jedna od mojih velikih slabosti, no svako zna sta mu najbolje prija.

SREĆAN NAM DAN MLADOSTI ♥♥♥