Prijava

jel bre grujane, odakle ti znas sve ove recopise?

Jebiga, nakupi se, ako mi se učini zanimljivo i nema mnogo zajebancije oko toga probam da napravim, ako valja ostavim u tefter, ako ne - zaboravim. Ko što zajeban pecaroš za života nanese punu šupu varalica i štapova.

Ali ne, ako je neko slučajno pomislio nemam sveske i albume s isečcima iz časopisa, ti recepti su uglavnom kerov kurac :)

Ovaj Grujanov recept za kikiriki puter je provereno dobar. Deset puta je ukusniji od onog kikiriki putera od domaćeg proizvođača. Samo pazite na blender lolo Zajeban je kikiriki treba vremena dok se to izmelje sve. Ne budite nestrpljivi i ne klonjavajte duhom lolo

Ko bre još plaća ljudima da mu se "sredi" komp? Pa i majmun može da nauči kako da instalira windows, pogotovo ove novije. A i ako baš ne možete da naučite svi imate makar nekog prijatelja koji zna. 20 evra za sređivanje kompa, 20 majki im ga nabijem ja malo.

Elem, ne znam da li je iko postovao o tome al evo opet cu ja. Nepusac sam ali moram da pisem o ovome jer zivim sa pusacima.
Ljudi su svesni da su cigare sve skuplje i skuplje.. Malboro 230 din, zamislite onog ko pusi 2 pakle dnevno, uzas... daje se 150 evra mesecno otprilike samo za pljuge.
Bitna stvar je duvan na kilo. Ima milion ljudi koji preprodaju sad i na pijaci i ovako. ovi na pijaci duvan kazu da je fals i da je ljut itd...
Kilogram duvana kosta oko hiljadu do tri, ali vi ne morate taj od tri jebemuleba...
Masinica ima ona rucna sto kosta oko 200 din i ona elektronska oko 20e, filteri 200 din x 2 mesecno (zavisi koliko pusis, jer pakovanje sadrzi 200 komada).

Verujte ljudi, usteda je ogromna, jedna pakla ispadne oko 40-45 dinara. Evo, caletov prijatelj za 9 meseci ustedeo 700 evra od toga...
ovi moji planiraju da od tih para skupe za kucu ili letovanje :)

Ostavio sam to zlo zbog zdravlja još davno, ali da sam morao da pušim otrov što se kupuje na kilo, ostavio bih ga još i ranije. To je odvratno.

svi koji su presli kazu da se nisu zakasljali od kad su poceli da puse...

a i jeboga... od necega mora da se umre :)

Ja pržim to već pola godine, i stvarno ne kašljem. Uštedu i da ne spominjem...

Другар је међу првима узео тај дуван, и било је океј све док нису почели продавци да циганишу и да трпају свакакав дуван, тад је почео да кашље и вратио се на Ел Ем.

Ово није неки савет, али ми ништа друго не пада на памет: купујте одећу у секонд хенд продавницама (наравно, ако вас није срамота). Много је квалитетнија него ово што се нама продаје, а и много јефтинија. За матуру сам сако платио 500 динара, мана: почупана она платнена закачаљка за офингер на њему. Купио сам четири памучне мајице, укупно 600 динара, ни једној ништа не фали.

Бил нам открио локацију тих секнд хенд шопова? Мене није срамота, ал их немам у Кг, а често сам у Бг, па рачунам да видим шта има кад дођем?

Е, то би морао неко други да уради, јер сам ја из ЗР-а, па заиста не знам. Код нас их има, па сигурно 20-30 по целом граду. Само у једној краткој улици има чини ми се 4 продавнице. Види на некој Фејсбук групи о твом граду, тако код нас често објављују, или на неком форуму где има тема о граду.

Бил нам открио локацију тих секнд хенд шопова? Мене није срамота, ал их немам у Кг, а често сам у Бг, па рачунам да видим шта има кад дођем?

https://maps.google.rs/maps?safe=off&ie=UTF-8&q=second+hand+beograd&fb=1&gl=rs&hq=second+hand&hnear=0x475a7aa3d7b53fbd:0x1db8645cf2177ee4,%D0%91%D0%B5%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4&view=text&ei=Hjr4UdqtLITwsgaqrIDYDQ&sqi=2&ved=0CCkQtQM

Lololo, u Mirijevu Booby!! AHAHAHAHAH!

A da ne bi bilo, a jebete i hocete da ustedite, kupujte romed kondome. Imate ih u apoteci za 15 kinti (mislim da su ustvari 13:D). Malo su uzi od dureksa, ali rade poso. Tj. vi radite poso, ali oni ono, xexe, razumete, xexe.

Sad naleteh na ovaj post pa samo da iskomentarisem.
16 dinara je komad kod mene u apoteci. Ja izneverovao. Uz to su dosta tanji od durexa (osim onog ultra thin,al on je specijalno skuplji samo zbog toga).
Pre su mnogo smrdeli, i nisam mogao da ih natakarim na falus jer nije elipsastog oblika,al ocigledno je da su radili nesto na "dizajnu" i smradu posto ne smrde vise, a i mogu da ih stavim na penis (valjda mi se nije smanjio).

Osecam se tako ponosno kad znam da sam na snosku potrosio samo 16 dinara.

Evo jedan savet za uštedu vode, minimalan trud je potrebno uložiti:

Uzmimo da je zapremina prosečnog vodokotlića 10 litara, mada neretko ih ima i od 15 litara, pa i većih, ali neka bude 10. 3 člana domaćinstva, 5 puta u WC dnevno da odu i da ne zaborave pustiti vodu: 3 x 5 x 365 x 10 l = 54750 l, iliti ~54.5 kubika na godinu ode!

Kako uštediti 20% te vode? Napunite plastičnu flašu od 2 litre vodom, zavrnite čep i ubacite u kotlić, cilj je prevariti onaj plovak. Neće se osetiti manjak "performansi", a uštedićete cirka ~10950 litara vode godišnje. STODEVET BURIĆA OD STO LITARA! Velika je količina, bilo da gledate finansijski aspekt ili jednostavno hoćete da budete eko-frendli.

Dobar savet, Luks, ali nažalost mi ništa ne može pomoći, jer moja ušteda na vodi je 100%... :))
Verujem da se sad svi pitate kako... Pa jbg, posrećilo mi se da je opština uzela veliki deo dedine njive, a zauzvrat nam dala mogućnost korišćenja vode za dž... :))

Ostaje ovo:

ili jednostavno hoćete da budete eko-frendli.

Osvetniče, da nemaš neki bazen u dvorištu? :))

pa na neki način jesam... ja sam onaj što "gasi vodu dok pere zube" jer me nervira onaj zvuk... :)

Pusti ti moj komentar, vidi nešto za nezaboravnu.
(Neću više spamovati, kros-maj-hart)

Osvetniče, da nemaš neki bazen u dvorištu? :))

Jbg, ja bih voleo da imam...