Prijava

Novozelandski tradicionalni ratni poklič. Izvode ga mislim u svim sportovima pred početak utakmice

https://www.youtube.com/watch?v=ntXXP25McMA

Kad haku izvodi ragbi reprezentacija "ol-bleksa" to je stvarno za (straho)poštovanje...

Ма јебем ја њима матер. Да ми имамо тако неки курац, кењали би о нама као да нас је Хитлер направио и ни овде не бисмо имали мира од дежурних кандићки и трансфер-хантера. А ово је као симпатично. Мис'им, не сматрам ја да је то нешто лоше, немам никакав став о томе, само кажем...

Ako Egipat dobije Iran, Brazil ne smije kalkulisati protiv Egipta

jebace nas Ilario ali dobicemo danas

Brazilci su potomci drevnih Asteka, arijevci, i vrlo su neugodni

http://sport.blic.rs/Kosarka/Svetska-kosarka/258822/Zasto-je-vazno-da-nasi-kosarkasi-ne-pobede-Brazil-sa-jednim-poenom-razlike?ref=fbblic
Kolko mi ide na kurac sve ovo, al eto, bar da znamo za šta da navijamo. Ništa, Simon ubacuje trojku u zadnjoj sekundi na + 2 za njih.
EDIT: I baca se u publiku od sreće, plače, ljubi Saleta u ćelu.

Ljudi, ko moze neka upali Filipine i Portoriko, znaci koji sou su ovi sa Filipina, ja ne verujem! Ljudi se sprdaju sa kosarkom. :D

Ovaj sa brojem 13 je najjaci..

нема на ртсу?

hahahahahaha, jebeni crnac od 2 i nesto im igra pleja i centra, kako zatreba, hahahaha

Bleč. Dobar je skroz, ima svaku tekmu komotno 25-30 index. Skače, prenosi loptu, šutira trojke...

Добише Пуерториканци. Значи ако Хрвати изгубе вечерас, Порторико са њима игра за четврто место, лол.

a jes, dobar je jer ima potpunu slobodu, imao je finu rolu u bruklinu...al da igra za neku drugu reprezentaciju ne imao ni priblizne statse

al da igra za neku drugu reprezentaciju ne imao ni priblizne statse

Naravno, ne kazem. Ovde je kao Guliver. Sad je onog Balkmana vidim stavio u džep, ovaj se nešto bio popišmanio kad se povredio Arojo, granica u betu mu bila 15.5, a protiv Bleča dao 2 poena.

Jebemo brazila jako, evo i na ovoj temi da prokomentarisem.

Mislim da pobeđujemo.

Nema tu šta da se misli, nakatnaćemo ih ko švabo pre dva meseca. :D

Biće zajebano. Možda ih na centrima i zaustavimo nekako, ali ko će Barbosu zaustaviti?