Kako glasi poslednji SMS koji ste dobili?

  1. A zasto ga boli koleno?

  2. xaxaxaxaaxxaxax . . . e sxta ti mislisx el treba da se vidim s njim??? (el sladak)

  3. Andjele moram nešto da ti kažem...Ovih pet meseci koje smo proveli zajedno su bili extra, ali u zadnje vreme sve je postalo nekako monotono, i mislim da bi najbolje bilo da prekinemo ovo i da od sad budemo prijatelji.Ako to želiš naravno...

    Naslutite odgovor.

  4. Sonja,Sonja...;) (inace nemam pojma od koga je..)

  5. Ok nadam se.Bas me uplasio dobro.probala sam i sa safe modom da ugasim pa opet upalim al nece jbg....Iznervirao me uh....ako ne moze sedmica nek ostane xp svejedno je samo da radi... :( Natasa

  6. "Samo da Vam javim da sam dobila upalu uveta i da necu doci na cas."

  7. "Park se ne računa u sterilne uslove? xD"

  8. Иииии... Кредита без.

  9. Kekeke xDD LALALALALALA zdujnem ja tebe,zdujnes ti mene zdujnemo se mi. .ljolj ljolj scekckejajajajaja jolj. . . . xD ssss NEeEEEee,meni se ne kakendise. .pijem nes,nes jes,ja pijeem neeeeeee es NES dadadadadadada jok ti ja i to lalalalalalala xD

  10. "molim te pozovi me nemam vise kredita" xDDD

  11. Mislila sam na spundjavanje

  12. "ostavi mi kljuceve u sanducetu"

  13. AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  14. "Kakaw sam ja konj nisam trebao da raskidam nego da pokusam da prebrodim owu krizu.."

    drug ima problem sa devojkom..:P

  15. E a kontam da necu ici, ako odem upisacu te, ali proverava cesto.

  16. Nosimo BG,Efes i jos tri neka zelena....(skontao sam kasnije da je to bilo Lasko)

  17. '' A meni vrucina d0 zla B0ga! I zedna sam k0 pas! ''

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.