Kako glasi poslednji SMS koji ste dobili?

  1. Ne zna ona shta su sise :DD

    xD

  2. Bi,pizda mu materina,voli on to

    lol

  3. Obaveštavamo vas da u 12:37 h, 29.03.10 istice vreme parkiranja za vozilo BG 45*7, u BEOGRADU, ZONA 2.

  4. '' Mozda ti i donesem flash ! :d e zamisli sta me pita stex danas ? Kao sta znaci kad ti u poruci salje ono xd? Ja riknuo od smeha, koji bogalj xd ''

  5. Je l' ćemo zajedno da kupujemo poklon?

  6. Da be, u pola 12 izadji.

  7. Sto ti je dobra ona riba sa slike na profilu... A sta drzi, ono rozle? :-) ;-) Maja

  8. Jos koliko ti ostalo?

  9. Ja vec jedem s sladjom :-P

  10. ko bi rekao da imamo dozvole toliko dugo :) I jace :D

  11. Jebem ti Boga, zavezah se onim Jeleninim lisicama i ne mogu da se odvežem jer ovaj jebeni ključić ne funkcjoniše. :@

  12. E koja je meni mail-adresa? Odg brzo.

  13. Jebem ti mlako pivo boli me glava pomalo

  14. Hahahahaha,sad sam se postidio.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.