Kako glasi poslednji SMS koji ste dobili?

  1. Šta se smeješ gumeni?

    Слатко ми је. Поготово упитник на крају. :)

  2. Bre, ovo je bolesno. Sad ima da ga pitam je l' oće aplauz. Jebeni debil.

  3. Мени у просеку једном месечно стиже од клинки из краја по таква порука, само што су оне много досадније. Овај мали има да се смори и да искулира, а мене је нека крава давила 2 месеца једном. Јебени психопата. Написао сам чак и дефиницију о лудим клинкама, само се не сећам како се зове лололо

  4. Мићо, мора чешће мењаш број фона. Као Данк што ради. И мене исто из твог краја често смарају лоло.

  5. Опуштено, сад овај мој број слабо ко има, не делим више свакаквој жгадији. Каце накоти гамад опет мењам лололо

  6. дођи немој да си смарач, даћу ти да ме гагујеш :)))

  7. Blago nama gumeni. Mi jebemo.

  8. Ču da proćitam

  9. Jesi li piškila?

  10. Znači nikada. jebi se

  11. Гамбињо, како сад да те дозовем на вопса?

  12. Јел стигла торба?

  13. DIPLOMU ZA ZAVRSENU SKOLU ZA MANEKENE I FOTOMODELE - Hihihihi, ja samo da ti saopstim ovo! Zoka. :D

    EDIT: Tol'ko.

  14. "Nije to svađa, nema verbalnog agona, samo idejnog, to je kulminacija svega što je trebalo da ispadene. Smatram da jesam u pravu, postupam paravedno, a moji osećaji me ne varaju. Ne bih to pričala nikom, to je nešto što treba da dođe do nje, a ovako je ružno."

    "Aj em hapi rili ofn, end if ju ar hepi wen aj em hapi, den I wil be olvejs hepi :)"

    Dve poslednje.

  15. Срећа твоја што нијеси био у град, јеба ми мајку.

  16. Реме

    Гамбињо, како сад да те дозовем на вопса?

    Па имаш тај број, то је нови мајку му. Не мењам ја то ко зиљаве пичке из медицинских средњих школа...

  17. Не мењам ја то ко зиљаве пичке из медицинских средњих школа...

    'Oćeš sad da bude šaka-nos-patos?

  18. Јебига сада не могу да идем у школу следећи недељу дана минимум , а нема ништа ни од секса.Доктор ми је рекао , цитирам "Која те је то ултра мега гига расна пастувчина развалила да ти је вулва проширена као СССР? " А ја као "па Лаки ....." ; "Е онда ми је све јасно ,није ни први ни последњи пут да ми долазе његове жртве."
    Могу само да ти дам да ме јебеш у ждрело али бојим се да ми не разглавиш чељусти..
    Досадно ми па ти куцкам надугачко .... Пуса!

    Воли Лаки тај зонфић , малолетнице ,школа .....

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.