Kako glasi poslednji SMS koji ste dobili?

  1. napravi snajpere za prve lekcije, ja ću za ostale pa ćemo se menjati.

  2. Па због пор.

  3. Стиго ми ММС рибе у полу скинутом брусу и "Дај мочуге, знам димаш!"

  4. ''Ti okupi ove, ja cu nabaviti loptu...''

  5. Немој да се смејеш, то је врло могуће.

  6. Kako glupa tema. Da li nekoga ovde stvarno interesuje neciji poslednji SMS koji uopste nece skapirati? Svi postuju samo zbog sebe i u nadi da ce nekoga zadiviti svojim ultra mega kul esemesom. I da ne dobijem ban zbog spema i oftopikovanja:
    "Dodji oko sedam i pet, ja vozim 3:)"

  7. Као што ти име каже, сасвим си небитна. Ако ош, напиши свој хот са дечком или са интимном другарицом или чак тројку с обе особе, што ми свакако нећемо прочитати јер си небитна, а ако неш, такође нас заболе јер си небитна.

  8. "Laka ti noć ;-)"

    Ou jea! :D

  9. Шоми
    Као што ти име каже, сасвим си небитна. Ако ош, напиши свој хот са дечком или са интимном другарицом или чак тројку с обе особе, што ми свакако нећемо прочитати јер си небитна, а ако неш, такође нас заболе јер си небитна.

    Joj, da je meni ovo rek'o! :D

  10. Срећо, чекамо те другарица и ја код мене кући. Понеси плочу Цепелина и паковање кондома, па да се дружимо. Невена

  11. Добро, не мораш да кажеш, јеби се.Лаку ноћ.

  12. Laku noc, lepo spavaj i lepo sanjaj!!! :::* :)

  13. Šomi care, što me napadaš? Imam pravo da kažem da je tema glupa ako tako mislim, ne postoji pravilo koje to zabranjuje. A šta se svi ovde odmah hvatate za moj nick, nick ko nick, stavila sam ga pre dve godine jer mi ništa kreativnije nije padalo na pamet. Ne znači automatski da moje mišljenje manje vredi.

  14. Znači li to da si i ti slepi retard?

  15. Pa, ako si slepi retard, znači da ni tvoje mišljenje ne vredi, tako da se tvoja konstatacija o tome kako moje mišljenje ne vredi poništava.