Kako glasi poslednji SMS koji ste dobili?

  1. Dakle, pošto smo utvrdili da tvoje početno "znači" nije imalo smisla, ti još jednom napiši "Znači." da bi ispalo da je radi fore. Aplauz, znači, odlično si me istrolovao, znači.

  2. Што се ложиш? Не ложи се.

  3. Ahahahaha, kakva noć na Vuki, kajem se što nemam spremne kokice, ili bar neki čips.

  4. Ne ložim se, počeo si uvredom o tome kako moje mišljenje nije vredno i trolovanjem koje nije smešno, pa se malo iznervirah.

  5. Лол, ја ни не знам о чему се ради, а од твог поста сам прочитао само

    Ne znači automatski da moje mišljenje manje vredi.

  6. Kako si legendaran, zezaš ljude na forumu, oni se lože, a ti samo laganica, tai neki zonfić, uaaau, tako si kul.

  7. Vreme za koriscenje SOS kredita je isteklo. Za vise informacije pozovite 063 9000. Vas Telenor.

  8. Pička ti materna, hajdi na predavanje, dekan dijeli potpise

  9. Na stari pripejd broj koji nikad ne koristim mi stigla poruka: "Oces na trening?"
    Koji trening jebo ga pas, nisam treniro nista 6 godina. Neko se zajebo.

  10. У дваес до један код моје зграде.

  11. Nebitna, brate, vidiš da se ljudi zajebavaju bre, koji ti je đavo? :) Inače, da ponovim ovo tvoje, iako sam već postovao ovde (ako se dobro sećam).

    Kako glupa tema. Da li nekoga ovde stvarno interesuje neciji poslednji SMS koji uopste nece skapirati? Svi postuju samo zbog sebe i u nadi da ce nekoga zadiviti svojim ultra mega kul esemesom.

  12. Ми те звали да играш за репрезентацију, ал' ниси био код куће.

  13. Jos dva dana svoj racun mozes uvecati za 50%! Dopuni svoj Friend racun putem elektronske dopune iznosom od 20 KM i poklanjamo ti jos 10 KM na Friend racun!

    Докле више??????

  14. Kladim se da ova Aleksandra Jerkov ima gnojne čabulje u pizdi, razdero bi joj pičku i čmar sa motornom testerom!

  15. Ај изађи некако...!

  16. Vaš račun je dopunjen sa 100 din i važi do 24.06.2013
    Nakon dobijanja slipa možete izvršiti plaćanje

  17. slobodno dodji nema nikog

  18. Jeste li platili internet? Neka neko dođe da se malo dogovorimo, kasnite mi sa placanjem. Moramo nešto mjenjati.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.