Kako glasi poslednji SMS koji ste dobili?

  1. Kupili ste kartu broj xxxxxxxxx za vozilo xxxxxxxxxx koja vazi do 04.01.2013 u 19:19h - Podgorica, I zona, po cijeni od 0.6 EUR. Sacuvajte ovu poruku.

  2. ''mi pozajmis bar za ufur''

  3. Ја не'ам појма ни 'де ми је телефон.

  4. Ako je pahulja sreća, želim ti planinu belu! Ako je ljubav kap vode - želim ti reku celu! Ako je uspeh zvezda - želim ti nebeski svod! Neka ti ovaj dan donese sve što u poruku staje i neka među nama večno prijateljstvo traje! Srećan ti BADNJI DAN!

    Šta se odgovara na ovakve poruke? Da li je prigodno reći "Hvala. Važi!" ili treba da dodam nešto podjednako uzvišeno?

  5. "Hvala, takođe" stavi!

  6. Da, staviću i smajli, da deluje veselije. :)

  7. Ako je kakav dobar frajer, stavi :*
    :)

  8. Ма стави само "хвала". Честитање Нове године/Божића/Ускрса тим шаблонским порукама у стиху је бедније и од оног честитања рођендана на фејсу "срећан рођендан, све најбоље" чисто онако реда ради.

  9. Ej Mlatoni, srećan rođendan, sve najbolje :)

  10. Хвала, такође. :)

  11. а најјаче да ово може уопште ф од фрајера да шаље риби коју мува

  12. sto si mi jebo ribu?

    PS

    uopste nisam...

  13. Smorila sam se. Mala ti je kita.

  14. Ako je kakav dobar frajer, stavi :*

    Jaoo, pa to je večno prijateljstvo, ne ide ni smajli.

    чисто онако реда ради.

    Ne znam zašto ne pročitaju prvo šta šalju, poruka je mnogo čudna. Bela planina je sreća, i meni treba da se desi da dobijem planinu jer kaže "Neka ti ovaj dan donese sve što u poruku staje", ne misli se samo na sreću, ljubav i uspeh, jer je u poruku stala i reka, i zvezda.
    Ako je pahulja sreća - želim ti planinu belu! Mada možda voliš više leto, taman posla da stalno nosiš džemper i da ti je hladno. Ako je ljubav kap vode - želim ti reku celu. Ne znam šta ćeš da radiš u tom slučaju, ali nauči da plivaš, bez džempera. Ako je uspeh zvezda... i tako.

  15. Опрт ми беело вимно кроји субдину

    Поета је у души..

  16. пре пар сати:
    будалоооо :)))) данас се пости не само храном :ПпП

  17. Volim te ljubavi. Ortak slao poruke ribi sa mog fona a ona odgovara na moj

  18. Шоми

    пре пар сати:
    будалоооо :)))) данас се пости не само храном :ПпП

    Prosto je degutantno koliko ovaj Somi decxko pokusava da se predstavi kao neki jebac ovde na sajtu. Macori, NE JEBES, to je tako ocigledno. Smanji dozivljaj.

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.