Kako glasi poslednji SMS koji ste dobili?

  1. Leco
    Volim te ljubavi. Ortak slao poruke ribi sa mog fona a ona odgovara na moj

    Лажеш пичко! Признај да си оверио рибу најбољег ортака!

  2. Довлачи се горе јебем ли ти све по списку немој да те сањам.

  3. "Gledam upravo. Strašno!"

  4. Лажеш пичко! Признај да си оверио рибу најбољег ортака!

    hahahahha... Eh kamo lepe sreće!

  5. 'Нисам још, али ово што јесам кида.'

  6. Propušteni pozivi: 3

  7. Nije poslednji ali dobih ga skoro "Sidji dole hoće neko da te vidi"(ortak poslao)
    Ja sav naložen mislio jedna mnogo vrh pica sa kojom sam pričao nekoliko dana pre toga kad ono njegova riba hoće da me vidi zato što sam ispričao par Zhajkovih viceva pa se ona smejala. A na kraju ispadne da nije ni to nego su hteli da se skuće pošto im bilo ladno a njemu puna gajba.

  8. Hoćeš da kažeš da su hteli da se jebu u tvojoj sobi dok ti ne obitavaš u istoj?

  9. Veverice nesam te baš najbolje razumeo ali ako misliš na ovo što ja mislim(onda isto mislimo) onda DA. Meni dao njegov šugavi fon da vozim neki motorčić.

  10. IDI SPAVAJ UJUTRU U SKOLU

    received 03:19

    пробуди ме човек

  11. Нисам ни ја нешто посебно спријемио :)

  12. Bog mi se obratio danas. Ne zajebavam se, ozbiljno jeste. Zvoni telefon, ja se javljam a on veli "Izvinjavam se, pogrešan broj". Posle mi šalje poruku, kaže "E zdravo, Bog ođe, da nemaš da mi prebačiš euro jer potroših sav kredit na tebe". Reko hoću ako mi pošalje MMS. I posla ga časti mi. I ipak su u pravu oni što kažu "Bog je stvorio ljude po svom naličju". Iste mu je veličine ka moj, čak i možda malo manji.

  13. Oпааа! Ако је ту учитељица поздрави је лололо

  14. Jako te zelim sad... :))

  15. Rekao sam ti da mi je to bila sestra, ali ok.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.