Kako glasi poslednji SMS koji ste dobili?

  1. Џорди
    Компилација:

    e brate aj mi narezes asasin skrid dvojku na usb i dodji da mi instaliras, castim te posle
    Hhahahahahahahahaha gulan napravio penal i dobio crveni karton hahahaha
    Sisaj kurac
    AJ NA RUKOMET JEBOTE, ZNAS KAKO SAM SE USTREBAO
    5 задњих порука од једног лика, везе с везом нема.

    Sto vise citam ovo, sve je smesnije

  2. ХАХАХАХАХАХАХАХА НАЈЈАЧЕ ОД СВЕГА ШТО ЈЕ 5! Ја тек сад сконтао како сам глуп, нећу да мењам. х)

  3. Jesam, dođi :)

    Jesi kući?

  4. niko mi nije poslao poruku još od utorka i to od lika sa vuke

    EDIT: Lažem, mts misli na mene

  5. E, baš sam postavila to pitanje i dobila ovaj gore odgovor, kako si znao, Bokseru? :))

  6. Predviđam :)
    Nego da te pitam gde ćeš ti u pola 2 a?

  7. Eee... :) Ovaj sms je od juče, ali je poslednji koji sam dobila :)

  8. Daj broj. Ne ide da takvoj dami stiže jedan sms dnevno. A imam i ovu promociju, xe xe. Axaxaxaxaxa

  9. Hahaha, sve sam ti rekla u komentaru :))

  10. Zovni me na 69

    Nije poziv na seks, nego je u Crnoj Gori 069 pozivni za jednu mrežu.

  11. forget, kak'i saučesnik... ja sam žrtva ovde :) vidiš da mi diriguju šta da kažem i kako da radim, lolo. A lepo sam rekao da će ispasti magarac, a mene niko ne sluša...
    Što se SMS-a tiče... Bajo, jel radiš ujutru?

  12. Ogroman, bit će super.

  13. како је у београду? љуби те мама

  14. Your Facebook account was accessed from Chrome on Windows at 2:30pm. Log in for more info.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.