Напишите неку комичну лаж о аутору изнад 15

  1. staklena tretira macke da skupljaju svoj izmet za sobom

  2. Citizen je odbila bitnu ulogu u predstavi Snežana i sedam patuljaka-nije htela da glumi jabuku.

  3. Стаклена воли да гледа мачке како се паре.

  4. Štrokan strajkuje mlade i neiskusne forumašice i svašta im nudi na pvt. :)

  5. Staklena je ukrala Ralfovo prase i nabila mu lubenicu u usta.

  6. Električara zovu i šampanjac, jer mu se neretko desi da se ispali.

  7. Hahahah valjda pampur :D

    Staklena kupuje hranu za mačke,a onda mačke stavi u kavez i jede to pred njima.

  8. електричар воли да гледа како стаклена мучи мачке, јер га пали мачији вапај за помоћ..

  9. Štrokan se skida na veseljima za sitne pare.

  10. Staklena je jedno vreme živela sa Garfildom,ali je pobegao jer nikako nije mogao da sačuva lazanje za sebe.

  11. Električar se zaneo dok je gledao film i uz kokice izgrickao i svoj desni kažiprst do zgloba.

  12. Staklena nece da proveri da sam joj ja poslao privatnu poruku na Vukajliji.

  13. Iju sick!

    Staklena voli da se maskira u kupus i da čeka zečeve u šumi.Tamo im priča viceve i uzima pare za to.

  14. Genije, odogovorila sam ti.

    Električar se oblači u ženske haljine i ide noću do Ekonomskog fakulteta, kao da čeka autobus u onom parku.... :)

  15. Staklena mi pravi konkurenciju sa štiklama i belom pudlicom.

  16. Električar se plaši ozbiljne konkurencije...zapravo, bele pudlice se plaši najviše u celoj priči.

  17. таман ћу обоје да вас упознам кад ми се заврше предавања.

    Стаклена је успешнија у послу од Електричара, јер не депилира груди.

  18. Strokan se umotava isključivo korišćenim wc papirom.

  19. хахахха... то се подразумева...

    Електричар није могао да исконтролише црева у ГСП-у и проморао је све путнике да напусте аутобус..

  20. Elek. voli da se njuška ispod pazuha.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.