Напишите неку комичну лаж о аутору изнад 15

  1. Električar misli da se mesec oktobar zapravo zove oktombar.

  2. Staklena ide na ćevape u Sarajevo,samo da bi naljutila ove iz Banjaluke.

  3. Električar ne jede roštilj-čuo je da je kancerogen.

  4. Staklena pre spavanja popije gajbu piva i gađa flašama kerove sa terase.

  5. Elekticar pije pivo iz terapaka :iks de

  6. Rimejku nikad nije vrućina-ima previše hladno srce. :)

  7. Stakwena ne može da zaspi ako ne stavi dudu u usta. Ona kaže, mama, ja bih dudu da sišem :D

  8. Hrnjau kiti svatove na svadbama, tako što krvnički zabode špenadlu u gosta i dok ovaj ne isprazni cao novčanik, ne pušta.

  9. Stakwena ima crnu kosu ali stidne dlake su joj žućkaste. Ona to opravdava blanširanjem :D

  10. Hrnjau je smazao rođendansku tortu koju je dobio na poklon od društva, ali su zaboravili da mu kažu da su umesto šlaga stavili penu za brijanje, a on to nije ni primeto.

  11. Stakwena misli da je riba i trudi se da bude, ali ima problem, iskljucivo preko dana, jer tada svi mogu da je vide valjano pa kapiraju da jeste riba ali samo zato sto je zensko :D

  12. Zato je Hrnjau noću sjajan travestit. ;)

  13. Stakwena se loži na gej muškarce ali ne zna kako da im priđe tj da ih pronađe :)

  14. Hrnjau će mi vrlo rado preporučiti par dobrih gay barova koje je posećivao od kad je postao "u trendu". :)

  15. Stakwena će morati da pusti brkove (opet) kako bi u takve klubove bila dobro došla :D

  16. Hrnjau depilira prepone toplim voskom u kozmetičkom salonu. Mušterije se bune ako je drugačije.

  17. Stakwena ljubav vodi jedino sa maskom jer je to jedini način da njen partner doživi orgazam :) Maska ima zastitnu f-ju :)

  18. Hrnjau projektuje sebe u svakom postu gde me proziva. :)

  19. Definitivno da! Što bih te onda pitao bilo šta (ne samo tebe)... :)

    Stakwena želi bude bitna po saku cenu pa se potpisuje sa w.

  20. Hrnjau ne ume da izgovori slovo R, pa izbegava da izgovori svoj nick da se ne bi ugušio.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.