Фудбалска репрезентација Србије

  1. https://www.youtube.com/watch?v=7gYHuBAm5h8
    Пазите ко је поставио клип на јућуб. Лик је такав авереџ срб јеботе, мораш да га готивиш :Д

  2. nama selektor ima mesecnu platu koliko igraci zarade za par sati.verovatno i zeli nesto da im kaze,pa ga ovi oteraju u kurac.u fazonu,idi treniraj hajduk sliona i ne kenjaj.mitrovic bi bio vrhunski napadac da je normalan u glavi i da skine kila.nijednom nismo stranu promenili.mislim da to vec godinama ne prakttikujemo.

  3. http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/sp-2018-ex-yu-grupa-u-kvalifikacijama-228149.html

    Пошто смо имали релативно добар жреб у претходна три циклуса, а ниједном нисмо умели то да искористимо, верујем да ћемо сада имати веома тешку групу.

    Моја прогноза:

    Немачка
    Француска
    Србија
    Турска
    Кипар
    Луксембург

    ЕДИТ: Пу!

  4. Hahaha jebena Rumunija u prvom šeširu pa lol

  5. И Велс, који је у претходним квалификацијама био у последњем (шестом) шеширу.

  6. Sve te reprezentacije su bolje od naše. Da je neke pravde, Lihtenštajn bi bio nosilac neke od grupa.

  7. jebi ga,necu moci da pratim danas polufinale,al kapiram da bi trebali da dobijemo crnce.da ne kenjam,nisam ni pratio dosad.ne mogu se u 6 dizati.
    i jos danas protiv nemaca na evropskom.ili ja ne pratim toliko medije il' nije propraceno evropsko k'o svet.
    posto cemo sada menjati selektora u seniorima,tipujem na nekog propalog evropskog trenera.zemana,mateusa,rebera,u najboljem slucaju kupera.ojadice nas za koju milju i nece nista uraditi.

  8. Ni priblizno nije ispraceno

    Krivo mi sto ne mogu da gledam klince ajmo klinci jebi malog

    Brazil nabio stoku africku 5:0 lol

  9. Ne kapiram zasto ova grobarska selekcija igra za cigansku drzavu?

    Napred Mali.

  10. Koliko prebedan trol.

  11. Uzeše inicijativu jbg. A nisu bolji usta ih jebem

  12. ovo poluvreme im je bolje od zadnja tri ciklusa A tima

    odlično igraju deca, ovi crnci poludeli kad im obećali ručak
    al kurac će da dobiju

  13. Brate u fudbalu ne mereš 3 stoprocentne promašiti, po pravilu primaš gol posle. Al biće jebani

  14. sad jović grize muda što nije tamo
    al ako, grizi i menađeru falkao

  15. Sam hain dok te ljubi drugi neko
    Ti si sad za mene samo sn

  16. Do 70 mora da rešimo ovo ovi su daleko jači fizički

  17. saćemo
    čim se oglasi vucicupederu to je siguran znak da njegovi ubrzo puše
    JEBI MALIOJA

"Vukajlija predstavlja skup formi koje nisu definicije, nemaju smisla, često sadrže vulgarnosti i plagijat, ali zato čine duhovitu zbirku kreativnosti i lucidnosti svih svojih članova."

interfejs.tv | 25. Januar 2009.