Prijava

Пошто су кренуле пријатељске утакмице у склопу припрема за предстојећи Мондијал, отварам ову тему да бисмо дискутовали о свему што има везе са учешћем наше репрезентације на светској смотри фудбала. (прави новинарски стил, зар не? хD)

Сад одох да гледам друго полувреме, тренутно губимо од Новог Зеланда.

ЕДИТ (19.08.2010.): Тема је преименована са ''Србија на СП'' на ''Фудбалска репрезентација Србије'' због предстојећих квалификација за Европско првенство.

Ne volim repku,to sam milion puta rekao,ali respektujem Antaru.Mondijal ne pratim otkad je J.Koreja uzela namestenu bronzu,ali cisto realno,kladionicarski mislim da ovu kvotu da Srbija osvaja SP od 80,00 i jace vredi uzeti,grupa je dobra,dalji zreb je povoljan,pa po prolasku u QF odbraniti taj bet i imati free bet do kraja prvenstva.Ove prijateljske nisu neko merilo kvaliteta,pa rezultate u njima ne treba uzeti za ozbiljno.Toliko,vracam se Eurosongu,tu leze pare!

Zbog onih krmaka koji utrčavaju na teren poželio sam da nas diskvalifikuju, zabrane da igramo fudbal i kastriraju, da se ne kote onakvi debili. Al aj, sta ćeš....

Ахахах, који си цар, па ти све гледаш кроз кладионицу. :)
Изгубисмо од НЗ, али се не бих много узрујавао пошто нису играла четворица од петорице кључних играча. Једино ме брину нападачи, много су метиљави.

Од наших гастарбајтера нисам очекивао ништа боље.

0:1 od NZ po meni do jaja!
Sad malo da se iskuliramo,zabrinemo odjebemo naslove tipa Kineski astronomi proračunali da osvajamo svecko dobijamo Brazil 12:4! i samo lagano. :)

Без политике. 'Ајмо о утакмици.

Najvjerovatnije, ali i ja sam iz RS pa mi takva glupost ne bi pala na pamet. Odakle god da su, krmci su.

Да, да ко је беше предвидео да ћемо бити прваци света и то још кога ћемо добити у финалу... :) Чини ми се британски економисти или тако нешто небулозно. :)

Neka poraza, pokazao pravo stanje stvari.
Ali, ne treba nam ni ono klasično "znao sam ja da oni nisu ni za kurca, bolje da ne idu dolje samo pare troše i sramote nas".

То ако крене, оде све у курац. Али ваљда ће ови наши јебени медији да имају мало такта.

Naravno da neće, to su ipak naši mediji. Nije problem samo u medijima, čućeš sutra narod šta kaže. Razapeće i Antića i reprezentaciju. Ne kontamo mi da je i poraz dio sporta.

Мене пораз не брине, с обзиром на то да нам нису играла два најјача оружија, Красић и Јовановић. Плус нема Ивановића и Декија.

Ипак оно што брине је да неко од њих, добро ајде неко, али ако двојица или тројица кључних играча пропусте неки меч на СП, биће повоцу, а мало ми га и потегни...

Ovaj poraz nije ništa strašno, čak je možda i dobro došao. Loš dan, izostanak nekih važnih igrača i kiksnuli smo. Dešava se i najboljima(Španci su npr dobili S.Arabiju tek u 90om minutu). Iz njega bi trebali da izađu samo jači. Ono što hoću da kažem je da nema razloga za paniku.

E sad,

Али ваљда ће ови наши јебени медији да имају мало такта.

ovo je naš najveći problem.

Ako krene medijska hajka i proradi taj čuveni srpski mentalitet, vrlo lako možemo očekivati reprizu Nemačke 2006. Ali valjda neće.

Portugal-Zelenortska ostrva 0:0,sad se setih kad je Dvajt spomenuo Špance. :)))
Dešava se,pogreši čovek. :)
Bolje u Klagenfurtu nego na SP.
A u ovak'im slučajevima nikad ne ispuštati iz vida i kladže. :))

Jedino što me brine je to što nemamo niti jednog vrhunskog napadča, čovjeka u formi, a treba nam ko 'ljeb. Reprezentacija ja jaka, ali ako trud ne bude nagrađivan metanjem golova, ne piše nam se dobro. Toliko.

p.s.

Poraz od NZ je došo ko kec na desetku! :)

U svakom slučaju:
Čevu izvini! :)

Ma jok, ovo standardno novinarsko napaljivanje naroda naslovom. "Srbija pred isključenjem !!!!!" u naslovu a kad pročitaš članak voda obična.