Фудбалска репрезентација Србије

  1. Matic ili fejsa sa loptom na centru stoje svi ostali-stoje.

    Малопре на Спортклубу видех снимак. Пред крај првог полувремена наши прекидају напад Данаца, Матић вуче сам лопту до центра, гледа са стране, а Коларов лагано се шета сам уз леву аут-линију, заостао је иза испред нашег шеснаестерца, а најближи Данац по левој страни је већ био дубоко на својој половини.

  2. :D

    Sad realno, da li neko zna koji sistem igraju mlade reprezentacije.
    Koliko sam skapirao, ovi sada sto igraju svetsko igraju, 4-5-1. I nas A tim fura taj fazon.

    Mislim da ne igraju svi isto, vec se jebu sa igracima, pa po njima prave taktiku. Brate ono, Ajax forsira lupa 4-3-3, Nemci nesto drugo, i igraju to od 5. do 45. godine, pa opet, klinac dodje, jedan sistem, petlici, kadeti, omladinci, a tim, isti sistem. I rokaj. Vec pripremljen covek, zna kako se krece, kuda, u kom trenutku. A ne ovo izmisljanje formacija.

    Pritom, potpisujem, prestali smo da igramo fudbal kada smo poceli da igramo sa jednim spicem, i kao 3 ofanzivna. Kurac moja ofanzivna. 2 covek da stoje u njihovoj poslednjoj liniji odbrane, pa ovi iz veznog reda mogu njih cetvorica jos da napadanu, ali ovi stalno muljaju, vrse presing, moraju da ih cuvaju. Najdeblnije su mi izjave tipa, ne znam jel Milinkovic ili ko je od nasih trenera, kao nije bitna formacija, bitno je sa kolima igraca zavrsimo napad. NE retarde, bitna je formacija, mamu ti jebem, igrao si fudbal ceo zivot, i ne znas to da prenese na teren. Pritom sad ovaj Curcic jadni, on ja klasican defanzivni trener. Jebote, ispadas sa evropskog, izbaci bre i Mitrovica i Skuletica i Djorjdevica u napad na pocetku, pokusaj 4 da das. Ne to je taj debilni mentalitet, prvo cemo da odbranimo (kurac moj odbranimo) gol, pa cemo da damo. Dokle god je ovakva sistem i dokle god Mitar sam zuji u napadu, djoku cemo popusiti. Znaci dva spica na pocetku, pa makar igrali u tandemu Onjilo i Ibrahim Some, ma ima da igraju. A iza njih onda Markovic, Tadic, kurci palci, spartaj, sutiraj, stvaraj im prilike.

    Jebote, sto nisam selektor. :D

    EDIT: Drugar mi rece da je gledao snimak intervjua sa mocnim bambijem, kako se zali da je crk'o sad protiv Azerbejdzana, u fazonu nikad se vise nije umorio. Valjda ne znaju svoje pozicije, i ne znaju kako da trce. Onda se i kolarov nadovezao, i rekao kako rikne za repku, a u Sitiju nista. Pa u Sitiju ti mamu ti jebem Silva pridje pa uzme loptu, pa preda Jaji, pa jaja krene, pa preda Agueru koji pridje pa je on preda Silvi, pa se otvori jos 5 igraca, i na 5 metara saradjuju. A to sto Bambi i ostali, da ne bude da je samo Bambi imbecil, ne znaju da odu od igraca, pridju, sutnu loptu drugom deckicu u istom dresu, pa protrci i napravi prostor, to je druga stvar. Nema jebenog sistema.

  3. ALI VUUUHUUUUU HAHAHAHAHAHAHAH SUNCE TI JEBEM HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAHHAH

  4. Posle toga ide onaj najstavak kad se zadihao. Sigurno bi umro da smo ispali.

  5. Osnovna stvar, jedna od prvih, koju su me naucili u petlicima je DODAJ LOPTU PRVOM DO SEBE PO ZEMLJI UNUTRASNJIM DELOM KOPACKE I ODMAH TRCI U PRAZAN PROSTOR.

  6. Ahahahaha meni je od ovog krika jutros jace samo penjenje grobara na nekoj stranici što rajka proglašavaju za heroja a zaboravljaju da je mustafa odbranio sinoć penal lolololo

    U sredu ludilo. Mali će ostati mali.

  7. Ma mustafa na nivou vec duze vreme vadi nas covek redovno brani i penale i zicere. Ja ga ne volem jbg ali mislim da je jedini uz matica valjao sinoc i ajde jos npr mitrovicu ne moze da se zameri puno jer da bi nesto uradio treba mu lopta

  8. Mustafa unosi neslogu. 70% posto srba ga ne voli, ako ne i vise

  9. Ma koga boli kurac dal ga neko voli ili ne samo neka brani dobro

    Ne vole ljudi ni ljajica malog smradinu ali ljajic ne radi nista pa mogu svi da mu jebu majku a kako mustafi da jebes majku kad odbrani penal

  10. Nasa propast pocela od odlaska antica i divljanja u italiji ( uletanje u bus da se tuce mustafa pre tekme).
    Jbg sad treba hard restart. Tipa nikoga ne pozvati ko je do sada bio. Dosta vise sastavljanja reprezentacije zbog menadzera.

  11. Kako smijesni golovi sinoc, tuga.

  12. http://www.rts.rs/upload/storyBoxImageData/2015/06/14/18880701/Srbija-SAD3.jpg

    ISPOSTAVILO SE DA JE RAJKOV KURAC IPAK BIO PREVELIK ZALOGAJ ZA MLADE AMERE

  13. мени се допао костић брда. и не знам зашто тадић није играо потпуно ми је нејасно.

    маркец и љаја су ми много и даље ко неке клиње безмудаши који се ту нешто гузиче ништа конкретно.

    али коларов јебени... НИЈЕ МИ ЈАСНО, КАКО НЕКО КО ГОДИНАМА ИГРА ЛЕВОГ БЕКА У ЈЕБЕНОМ ШЕИЧКОМ МУЛТИМИЛИЈАРДЕРСКОМ КЛУБУ И ПРИМА НЕДЕЉНО 100 ИЉАДА ФУНТИ, КАКО НЕ МОЖЕ НЕ МОЖЕ ДА ЦЕНТРИРА

    КАКО КРВ ТИ КРВАВУ ЈЕБЕМ КАКО ЈЕ ТО МОГУЋЕ, ПА ОН КАД СЕ МАКСИМАЛНО ПОТРУДИ ЦЕНТРИРА У ВИСИНИ СТОМАК-ГРУДИ. ЈЕБОТЕ КАКО

  14. мени се допао костић брда. и не знам зашто тадић није играо потпуно ми је нејасно

    стално је повређен у задње време

  15. naši igraju ko da moraš da ubaciš žeton u njih da bi se pokrenuli majku im jebem

  16. Meni je jedino žao što će šiptari da se iskurče i da nam uvaljaju 5 komada dole kod njih, a naši će kasnije da seru kako su uživali u prijateljskoj i sportskoj atmosferi.

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.