Фудбалска репрезентација Србије

  1. Opet će cela Evropa misliti da smo divljaci, eto šta se dešava.

    Рекао сам ово пре неки дан на сличан пост:

    Срећа па су у праву.

  2. Reče jedan pametan čovek u jedno filmu: Nije Sloba kriv mi smo govna!

  3. I onda ce sloba da pusti vodu i govna ce da odu

  4. Sama sam sebi smešna, posle utakmice Partizan - Arsenal, na kojoj sam bila, pomislila sam da se konačno navijanje u Srbiji podiže na jedan viši nivo.
    Naivna, glupava Črč...

  5. Чрч, ниси ти крива, ја то помислим сваки пут кад одем међу најватреније навијаче кад игра Србија рукомет у Нишу.

  6. Ајмо, биће тешко биће 0-3!

  7. To bre! Dobijamo Žabare večeras, u inat.

  8. rnrt-rain

    Reče jedan pametan čovek u jedno filmu: Nije Sloba kriv mi smo govna!

    Hahahaha, a još su ga posle i napali. xD Ma ovo je strašno što se dešava, ostao sam bez teksta.

  9. Чрч, ниси ти крива, ја то помислим сваки пут кад одем међу најватреније навијаче кад игра Србија рукомет у Нишу.

    Navijači ključna reč,ovi nisu ni ljudi sto dođoše u Italiju.

  10. A znam, al opet kapiram rukomet, odbojka, košarka su uvek bili civilizovaniji sportovi kod nas... Ono na jna je stvarno bilo evropsko navijanje, kulturiška, 150 minuta bez prestanka...

  11. Navijači ključna reč,ovi nisu ni ljudi sto dođoše u Italiju.

    E to! Ovo je stoka neiživljena.

  12. Ja ne znam kolki debil moraš da budeš da napadneš golmana svoje zemlje, Stojke neće da brani večeras zbog toga, a verujem ni u nastavku kvalifikacija... Sada postoje 2 scenarija: Da nas ovi razbiju kad se ovi naši ne snadju na terenu posle svih ovih sranja ili da proradi inat i pobedimo Italijane...

  13. Meni se čini da pobedjujemo,a evo prekida ponovo.

  14. Koja džungla! Ništa ne kapiram šta se dešava

  15. 3-0 oficijalni rezultat za domaćina i ćao zdravo.

  16. Promaših potpuno, sad izgleda da se utakmica prekinula...

  17. 3-0 oficijalni rezultat za domaćina i ćao zdravo.

  18. Морам да признам да сам одушевљен начином на који се Алекандар Стојановић носи са ситуацијом, као и ониме што је рекао до сад.

  19. Lično mislim da je celi pičvajz režiran da se sjebe FSS i Karadžić

  20. Lično mislim da je celi pičvajz režiran da se sjebe FSS i Karadžić

    nisam teoretičar zavera ali mislim da ovo stoji kao i još mnogo toga u pozadini o čemu mi možemo samo da nagađamo.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.