Фудбалска репрезентација Србије

  1. Дао је и прошлу текму, почињем да се бринем.

    Ma, čitao postove na Vukajliji, definicije, postere... Rešio da nas natera da pojedemo sopstvene reči. :)

  2. Naš mali retard u ofsajdu na centru.....ccc

    Sta 'oces bre, covek je morao da namesti onaj konac na glavi :)

  3. Пантелић је јебени цар. Толико о томе.

    Тошић наш најбољи играч, добро је пробијао по страни, активан у нападу, свака част. Јовановић лоше, Коларов је имао она два кикса, али биће боље. Добро је што смо дали гол у првом, јер да нисмо било би јако зајебано.

  4. Pantelinjoooooooooo....... Ako ostane ovaj rezultat, sve ti je oprosteno.
    Jovanovic izgubljen u vremenu i prostoru, Miralem u drugom bi trebao.

    Bog i Srbi

  5. Jovanovic kao da je na klupi a ne na terenu, veci kontak sa loptom imao je cak i pomocni sudija od istog.

  6. U pravu ste za Jovanovića, ne vidi se, trebalo bi se probati sa Sulejmanijem, ili sa Branom...

  7. Ja samo da kažem da se ovaj komentator na radio bgd 1 toliko uživio da sam i ja skočio kad je rekao gol, i proderao se i ja :DD PANTA KRALJUJE!!!

  8. Sta je ono Panta rekao u kameru, kad je dao gol?

  9. Pa kako ce Jovanovic kad od fudbala vidi samo trening, jebo ga Liverpul!

  10. Sta je ono Panta rekao u kameru, kad je dao gol?

    -Zapamtićete Srbiju!

  11. madafaka, ne huli!!

  12. Imamo pas igru, znamo šta hoćemo i do izražaja dolazi naš mnogo mnogo veći kvalitet reprezentacije... Ko je ovaj spiker, on je moje oči...

  13. Petrović, Milijaš i Jovanović, neko od njih mora da se menja što pre!

  14. Sjajno Pantelić, čista osmica za njegovu igru...

  15. Dub, pa ono, na trenutke je u pravu, ali se mnogo gubimo ponekad... I Estonci su sve opasniji.

  16. Joj, jebeš TV, svako dodavanje je kao da se spremam da skačem bandži..

  17. ЖИГАРАААААААААА!!!!!!!!!!!!!!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.