Фудбалска репрезентација Србије

  1. Шта вам је, ко с Бразилцима да играмо

  2. Nikad mi nije bilo jasno zašto igrači kad dođu u priliku kao Tošić sad, šutiraju po zemlji, kao šatro gađaju neki ugao, umesto da zveknu onu loptu svom snagom, da probuše plućnu maramicu golmanu ako ga pogode...

  3. Obozavalac_fanova
    Nikad mi nije bilo jasno zašto igrači kad dođu u priliku kao Tošić sad, đutiraju po zemlji, kao šatro gađaju neki ugao, umesto da zveknu onu loptu svom snagom, da probuše plućnu maramicu golmanu ako ga pogode...

    Лако је причати из фотеље...

  4. Prošao je sada pola Estonije Petrović....

  5. Ајмо један отказ за ''великог стручњака''

  6. Сва срећа па Јовановић и Тошић нису промашили по једну стопостотну шансу.

  7. Мора то тако матори. Промашиш, следи казна. Него реците ви мени, јел види неко лопту?!

  8. Доведите Матеуса да објасни како се води репка.

  9. Objasnio Mateus sa Mađarskom i Bugarskom...

  10. Zašto, o jebeno zašto, jednom se okladim na njih nakon 100 godina i oni ne mogu da pobijede, jebem ti fudbal jebem ti loptu jebem ti navijanje i kladionicu i sve u kurac, jebem ti povredu, koji kurac je Ninković povređen, što je lopta okrugla, jebem ti Estonski snijeg.

  11. Treba sad ovi nasi pederi svi kolektivno da odfikare muda. Usta ih jebem. Iznervirao sam se.

  12. ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХА

  13. hahahhaha ovo nije moguće

  14. Ма ћене да играју за репку....ко им јебе матер

  15. TOOOOOOOOOOO...
    EDIT NEEEEEEEEEEEEEE...

  16. LOPOVI PUSTITE SNIMAK

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.