Фудбалска репрезентација Србије

  1. Ја својим семеном заливам траву на терену.Зато је тако лепа и зелена....

  2. Ja svojom oštrom kurčinom kosim travu na stadionima!

  3. One linije na terenu su napravljene od samo jednog mog svrša!

  4. Ахахаха, како ја вас волим, пичек једне :)))

  5. Ima li ljepše stvari od gledanja utakmice preko radia ;)

  6. Када Толе намешта текме позове мене да играчима напумпа жене и онда они морају да прате своје жене на интензивним негама и да им држе руку јер ЈА АРЧИМ!.............................ЈАКО!

  7. Je l i vi imate osećaj da će se Aca Stojanović do kraja utakmice rasplakati?

  8. Šta je bilo sa Ninkovićem? Mamu im jebem koljačku. Ja ne gledam, slušam prenos, ko ga je skrljao?!

  9. Ja gledam što je tako sjebana slika nameštam kablovsku 20 minuta ko kreten i onda skontam da kod njih pada sneg haha koji sam ja tenkre

  10. Haha jebote u pravu su maje skoro će kraj sveta

  11. Браво и овај ретард да да један гол

  12. Pantelic car... Gotivim coveka. Trudi se, jadan, al' nema srece... Napokon i on da natrci na neku dobru loptu :)

  13. Je l i vi imate osećaj da će se Aca Stojanović do kraja utakmice rasplakati?

    Ja uvek imam takav osećaj...

  14. Panteliću, kralju. Joj drago mi je da ne mogu da gledam, ovako je zanimljivije preko radija, komentator razibja :))

  15. Браво и овај ретард да да један гол

    Дао је и прошлу текму, почињем да се бринем.

  16. StefanBičBožiji
    Pantelic car... Gotivim coveka. Trudi se, al'

    je mentalno zaostao

  17. Naš mali retard u ofsajdu na centru.....ccc

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.