Фудбалска репрезентација Србије

  1. Ovo je cisto sranje, pogotovo reprezentacija, i ako sam mislio da dobijamo lagono, zajebo sam se. Inace od Petrovica nema ni GO KURAC jebem ti ja takvog trenera, imao ime dok bio igrac I ON SADA MORA DA BUDE TRENER EJ TRENER, JEBEM TI FUDBAL I SVE IZNERVIRAM SE TAKO. Jedno mora da shvatimo. FUDBAL VISE NIJE SPORT, NEGO BIZNIS!!!!

  2. Kakvi su pederi ladno neće pustiti snimak

  3. аххахахаха шта би ово хаахахаххахах ИЈАО КАКО су га издуцкали кладионичари..тачно сам знао

  4. Pantelić daje 2 gola! Nije ni čudo što pada snijeg...

  5. ušla je sad videlo se

  6. Ali šta je sudija svirao? Možda je i bio ofsajd, ali on to nije svirao tada mamu mu jebem u pičku!!! Gol čist kao suza, jer onaj majmun linijski nije digao zastavicu!!!

  7. У последњим тренуцима меча, Пантелић постиже погодак, али судија поништава гол из непознатог разлога

    Sta je to bilo, informisem se sa rts-ovog sajta...

  8. Мора то тако матори. Промашиш, следи казна. Него реците ви мени, јел види неко лопту?!

    Управо. А лопта се стварно слабо видела, јебем ти време и Балтик..

    Што се тиче овог поништеног гола, надам се да ће се овом помоћном судији у врло скорој будућности покварити авион негде изнад Африке и пасти код неког дивљег племена где ће га црнци данима содомизовати својим од сиде распалим полуметарским паламарима, дете ли му јебем мртво да му јебем. Хвала на пажњи.

  9. Meni nije dobro, muka mi je, mislim da imam povišenu temperaturu... Jebem ti fudbal...

  10. Није ми криво што смо изгубили, колико ми криво што смо ОВАКО изгубили и што су Естонци пуни себе матер им јебем ону ескимску, а како су само напаљени ушли у меч.
    Услови за било какву нормалну игру су били ма минимуму, и нема потребе кривити играче за неке ситне грешке.
    Иначе свако пљување Петровића је овога пута потпуно неоправдано. Дечко је прво полувреме одиграо без грешке, сваки пас на месту.
    Панта добар, Бане исто. Тошић већ постаје окосница екипе. Кад се Краса врати не видим место за Ланета у тиму.

  11. Србијо, нећеш јебати.

  12. Набијем их на курац све редом.

  13. Tošić je igrao kao krme, bre. Egoizam vrcao iz njega. Petrović nema šta da traži u reprezentaciji i tačka. Mučeni Veseljko samo gledao da se otarasi lopte... Ono, i nismo se proslavili baš...

  14. Petrović nema šta da traži u reprezentaciji i tačka.

    Слажем се ал им је јебо кеву ономад кад их је прошо петорицу и додао Тошићу...

  15. Само један естонски фудбалер је заиграо и Лиги шампиона. Читава три минута. Јебем им матер глупаву, докле ће више да губе од разних Казахстана и Азербејџана, јебо их губитнички менталитет да их јебо! Треба их послати на припреме кошаркаша да им доносе воду и перу дресове, можда би покупили бар једну добру особину!! КАКВЕ СУ ТО ГЛАВЕ, ЕЕЕЕЈ КАКВИ СУ ТО ПРОБЛЕМИ У ЊИМА!!!

  16. Daj, Storma, jesi gledao tekmu? Petrović je, nažalost, najbolji veznjak, organizator i dribler. Kako je spakovao šansu Tošiću, do jaja. Golman nam je go kurac, prima gol po sredini sa 30 metara, pored zida.

  17. Golman nam je go kurac, prima gol po sredini sa 30 metara, pored zida.

    Zbog ovoga mi je drago što nisam gledao utakmicu, ali sam progutao jednu slušalicu kad je poništen gol.

  18. ГЛАВА, ИМАЈУ ПРОБЛЕМ У ЈЕБЕНИМ ГЛАВАМА!

  19. Daj, Storma, jesi gledao tekmu?

    Брате, она је женско. Има женски надимак и женско је.

    Ја више не гледам наше, не могу, ово је опасно по моје живце и грло.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.