Фудбалска репрезентација Србије

  1. Pomoćni sudija jednostavno MORA BITI KAŽNJEN za onakav propust.
    Da se ne lažemo, ofsajd JESTE bio ali to mora da se signalizira istog momenta, a ne pola minute posle akcije.
    Jebem ti pravdu...

  2. Ne, nisam gledaLA tekmu, pričam napamet. Je l' Mihajlović još igra u reprezentaciji? Krasić je baš swadak, mwah... I da, Tošić je tehnički krivac za gol. Poleteo za onim klipetom 'mesto da gleda malo i u loptu.

  3. Nemoj Laneta da diras bre !!!

  4. Петровић јесте имао онај добар низ, ту ме је пријатно изненадио. То је Тошић једноставно МОРАО да реализује. И Пантела је делио лопте ко матори, на крају два најпљуванија играча одиграше јако коректно. Само да Бркића не гледам више на голу, тај дечко ме опасно траумира.

  5. Лане је најгори играч био данас на терену. Набијем те Петровићу, и тебе и твоју теорију да ставиш Сулејманија на клупу, а да ти игра Јовановић, све вас колективно набијем на курац.

    Нећу бре више да их гледам, нећу бре.

  6. Ја вам причам реално и непристрасно, јер су ме научили да ништа не очекујем. Једноставно, наши су били бољи, а нису имали среће по оваквом кијамету.

    Да не умемо да побеђујемо је истина, али умемо итекако да распалимо по играчима сваки пут кад киксну. Ова текма је била добра.
    Лоше су биле раније које смо МОРАЛИ да добијемо, а нисмо. И наравно, ни ту не бих кренуо са критиком играча све док се не отерају говеда из савеза и створи једна здрава победничка(реално) атмосфера.
    Тек ћемо жалити за Антићем.

  7. I ja uvek mislim pogledaj prvo kako su šupački odigrali, pa onda krivi sudijske greške. Al' brate kad jedan Patnelić svaki put uradi nešto dobro kad dobije loptu, i kad mu ponište drugi, čisti go u 90 i nekom minutu... Sve i da se lopta nije videla, video se onaj lik što je ukliz'o do tribina da izbaci loptu. Džanki je 100% upravu, nemoguće da sudije nisu videle.

    P.S. I dajte da nekog od vukajlijaša sa dobrim refleksima prijavimo za golmana, ovako više ne može.

  8. Тек ћемо жалити за Антићем.

    Шта је тај човек богу скривио да га одјебу ......

  9. Mamu jebem sudijama sve u bulju govnjivu , uvek neko mora da laže protiv nas pa to ti je!

  10. Neću žaliti za Antićem, žalim za poništenim golom. Još se tresem, trese me groznica od muke, jebo mamu ako se razbolim zbog ovih konja.

  11. Никад ми неће бити јасна ТОЛИКА разлика у менталитету између фудбалских и рукометних, и кошаркашких, ватерполо и одбојкашких селекција. НЕБО И ЗЕМЉА!

  12. Stekao se utisak da je golman Srbije morao bolje da reaguje.

  13. neka naši JEDU GOVNA! što na poluvremenu nije bio X?!?!!? nego na kraju!
    pao sam za 4k u pičku materinu, samo na njih!!!!!!!!

  14. Brkić - Nevezano za primljeni gol, nije igrač za reprezentaciju, par puta je htela srčka da me strefi kad je trebao da ispuca loptu.
    Biševac - Kiksara.
    Bane - Dugo nisam gledao njegov slabiji meč, dosta kikseva, malo pravih rešenja.
    Kolarov - Da mi je znati zašto ga Siti onoliko plaća, katastrofa igra, kiksara teška.
    Vidić - Uglavnom mu je posao bio da vadi reprezentaciju iz govana ove trojice.
    Petrović - Dosta ukradenih lopti, solidan.
    Milijaš - bolje da su zabili bukvu na sred terena, više bi koristi imali od nje.
    Ninković - Dobar u početku, krivo mi što se povredio.
    Lane - Klasičan pajser, sem brzine nema ništa drugo, težak davež, zna da igra samo sa jednom nogom, druga bi mu bila korisnija da je od drveta, makar bi za potpalu mogao da je koristi.
    Trivunović - klasičan timski duh.
    Pantelić - Odigrao majstorski, svaki pas je imao smisla i bio precizan. Dobro se kreće, i ima sasvim pristojnu tehniku, ne pravi potez više, za razliku od ostalih.
    Tošić - Prodoran, dobar, dosta koristan, iznervirao me kad je promašio onu šansu.
    Žigić - Malo vremena je proveo na terenu i to uglavnom kad smo pokušavali da se odbranimo.

    I da se usput najebem mile majke svima iz uprave i celokupnom stručnom štabu, a između ostalih i većini ovih fudbalera.

  15. @Stiv,
    nema šta da ti ne bude jasno... u pitanju su pobednički i gubitnički mentalitet.

    Tačno sam znao da će pasti gol posle starta onog Biševca. Taj lik je neviđeni baksuz. Uvek nekako on zajebe, nenamerno, ali sva sranja dolaze posle njegovih grešaka...

  16. Bilic na klupu, lik izgleda ko Momčilo Djujić, pravi četnik.

  17. Ne, nisam gledaLA tekmu, pričam napamet. Je l' Mihajlović još igra u reprezentaciji? Krasić je baš swadak, mwah...

    Izvini na menjanju pola, nenamerno je bilo. Ne moraš da budeš ironična, ali kada neko posle tekme, ovakve kakva je bila, napiše izdrkani kliše da Petrović nije za reprezentaciju (dalje ide da ga neko gura i da tako to nešto), ja stvarno pomislim da taj neko nije ni gledao.

    Trojka na sredini sa Milijašem i Veseljkom - pa ej, šta smo mi Bogu zgrešili. I da, ova Estonija mora da se nabije. Pa oni su se radovali bodu kao Deda Mrazu. Kako jebeni Nemci, Holanđani i Španci nabijaju večito takve, ako može 8:0, onda 8:0. A mi čekamo 99. minut i nadamo se da sudija neće da maše.

  18. 1 Милијаш= јединица за агилност професионалног фудбалера. Такав степен незаинересованости и ноншалантности ријетко се виђа.
    Пантелија-јачи него икад.
    Бамби-врло добар.
    Остали- углавном изгубљени у магли.
    Жонпи нема среће, јебе ге малер.
    Судија-фегет холандски.
    Естонци-балтички нацисти маме им се изнабијам срећне.
    Све у свему добро је што су Ирци и Словенци ремизирали. Идемо на ЕП, упркос свему.

  19. Kako jebeni Nemci, Holanđani i Španci nabijaju večito takve, ako može 8:0, onda 8:0. A mi čekamo 99. minut i nadamo se da sudija neće da maše

    Управо!

  20. Meni još nije jasno, kako?