Фудбалска репрезентација Србије

  1. Group A
    Croatia
    Serbia
    Belgium
    Scotland
    Former Yugoslav Republic of Macedonia
    Wales

    Group B
    Italy
    Denmark
    Czech Republic
    Bulgaria
    Armenia
    Malta

    Group C
    Germany
    Sweden
    Republic of Ireland
    Austria
    Kazakhstan
    Faroe Islands

    Group D
    Netherlands
    Turkey
    Hungary
    Romania
    Estonia
    Andorra

    Group E
    Norway
    Slovenia
    Switzerland
    Albania
    Iceland
    Cyprus

    Group F
    Portugal
    Russia
    Israel
    Northern Ireland
    Azerbaijan
    Luxembourg

    Group G
    Greece
    Slovakia
    Bosnia and Herzegovina
    Lithuania
    Latvia
    Liechtenstein

    Group H
    England
    Montenegro
    Ukraine
    Poland
    Moldova
    San Marino

    Group I
    Spain
    France
    Belarus
    Georgia
    Finland

  2. Vels i Belgija nisu nimalo za podcjenu.

  3. Ovo najvise zavisi od nase igre. Grupa je relativno laka, tako da bi trebali da prodjemo.
    Osim ako budemo igrali kao sad.

    http://vukajlija.com/var/products/posters/201010/32517/od-blata.jpg?1301801707

  4. Ocekujem pobedu protiv Hrvata ovde, a tamo remi. Protiv Belgijanaca isto. Protiv Skota obe pobede, mada mislim da su i oni veoma jaki. Protiv Makedonije obe pobede, i protiv Velsa ovde laganu pobedu, a tamo neku minimalnu.
    Znaci po toj mojoj proceni mi bi trebalo da zavrsimo grupu sa 26 bodova, od mogucih 30, bez ijednog poraza, naravno kao prvi u grupi. Naravno ovo ocekivanje je samo po individualnom kvalitetu nasih igraca, kada bih pisao o ocekivanjima gledajuci timski duh, trenera, fss, stanje u nasem fudbalu uopste, mislim da ne bi bilo bas lepo.

  5. Komentarisete pogresnu repku, ee mi smo ona repka, skup individualaca i umisljenih igracina...

  6. Ovo najvise zavisi od nase igre. Grupa je relativno laka, tako da bi trebali da prodjemo.
    Osim ako budemo igrali kao sad.

    Svakako sve je do nas, a Belgija i Croatija su uz nas realno najjaci. Najbitnije je da karamo Hrvate na Maximiru.
    A poster kida, izvristo sam

    EDIT: Obozavaoce, jako dobra prognoza... i realna

  7. Имали смо среће што се тиче носиоца, док је Велс најјача екипа од ових у задњем шеширу. Добро, њих ко не добије двапут и не треба да игра светско, Македонци онако, са Шкотима и Белгијанцима свакако неће бити пријатно али у суштини није страшна група, требало би да прођемо ово. Само да се не обрукамо против Хрвата. :)

  8. Само да се не обрукамо против Хрвата. :)

    Ne daj Boze... ako se ta tekma dobije najvece zadovoljstvo ako se pukne najveca sramota, zato je i najgotivnija a i najrizicnija

  9. Samo da krenemo da igramo kao pravi tim. Na tim kvalifikacijama neće biti Stankovića, što je mnogo dobro. Nadam se da će napokon krenuti kombinacije sa Ninkovićem, Kuzmanovićem i Kačarem. I Janković bi trebao da opet počne igrati za reprezentaciju.

  10. Kad smo mi u pitanju ništa nisam siguran, i da igramo sa Andorom uvek imam trunku straha da ne izgubimo. Ali po kvalitetu igrača trebali bi da prodjemo lako, biće zajebano sa hrvatima. U oba meča. Sa Belgijancima ne bi trebalo imati problema nekih većih. Sa Škotima treba biti oprezan i u Beogradu, naročito kod njih. Sa Makedoncima laganica. I sa Velsom bi trebali da pobedimo obe, možda malo teže ali opet bi bilo realno da pobedimo. Ali to je po kvalitetu igrača, a sa ovim trenerom i ovim savezom prćićemo opet, al kroz iglene uši.

  11. Koja grupa!

    Daj Gospode Bože ako te ima, da doživim i imam zdravlja i para pa da odpratim te kvalifikacije ljuCki...Voleo bi da prođemo Makedonci i mi (eventualno Vels da zameni nekog od navedene dve).

  12. Vidić ne igra protiv Farana i protiv Sjeverne Irske. A Subotić nije još igrao za Borusiju od onog potresa mozga. Bane će se valjda oporaviti do kvalifikacija.

  13. http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2011&mm=08&dd=26&nav_id=537555

    Жонпи легенда! Он се против светских сила као што је Северна Ирска задовољава и бодом!

  14. ja tek sad videh ovu vest
    bruka i sramota

  15. I to što zove igrače iz naše lige je stvarno sjajan potez
    Biti dobar u našoj ligi je stvarno merilo kvaliteta pitam se kolko su mu partizan i zvezda tutnuli u dzep

  16. On to radi za dobrobit srpskog fudbala. Kako ne možete da ga razumijete?

  17. Надам се да ћемо изгубити, само да га отерају што пре. Пошто су нам шансе да изборимо бараж врло мале.

  18. Vi ne vjerujete dovoljno u Vladimira, a vidjećete kad nas odvede na Evropsko.

  19. Немојте тако, врућ терен, увек неугодни Ирци...

    Надам се да ћемо изгубити, само да га отерају што пре. Пошто су нам шансе да изборимо бараж врло мале.

    Било би лепо. Па онда да кренемо следеће квалификације ко људи и отрсимо Хрвате.

  20. Napadački triling (Pantelić, Despotović, Damajnović) je ono na čemu nam zavide sve reprezentacije na svetu. To ni Bog ne bi sastavio, ali Žonpi je Žonpi.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.