Фудбалска репрезентација Србије

  1. Фудбалско знање? Свакако. Ако мислиш другачије онда си нереалан и имаш превисоко мишљење о себи.
    Покажи ми твој биланс у досадашњој фудбалској каријери. Чекам.

  2. I da, Pantelić je bukvetina, znam mu ja mater...

  3. Ja sad gledam reprizu Holandjana, jebali su im kevu.

  4. Имаш д ансвер.

  5. Stani bre. Kako neko tek tako može da kaže da je Panta drvo? Pa čovek gde god da je igrao bio je makar solidan. U reprezentaciji izgara, umire, često sagori u toj želji, ali je jedan od retkih kojima nemam šta da zamerim.

  6. Ово је слободна земља, слобода изажавања и мишљења, али неки многи дају себи за право.
    Моје лично мишљење (јер морам да дам пример) је да је Саво Милошевић дрво од човека, да не зна да испимпује 3 и да не би умео да издрибла дрво, али сам свестан да је човек одиграо преко 100 утакмица за реп и дао зилион голова у каријери и скидам капу.
    Кад ја будем имао такав биланс у каријери онда ћу да му одем на кућу и набијем то на нос, али овако ништа.

  7. Pantelić ne zna da da gol, ali savaku utakmicu gine na terenu. Da nije vršio presing i trčao ko konj na svaku vraćenu loptu nazad nikad nebi dao gol.

  8. SiM

    Ово је слободна земља, слобода изажавања и мишљења, али неки многи дају себи за право.
    Моје лично мишљење (јер морам да дам пример) је да је Саво Милошевић дрво од човека, да не зна да испимпује 3 и да не би умео да издрибла дрво, али сам свестан да је човек одиграо преко 100 утакмица за реп и дао зилион голова у каријери и скидам капу.
    Кад ја будем имао такав биланс у каријери онда ћу да му одем на кућу и набијем то на нос, али овако ништа.

    nemoj sad da mu ides kuci, nije najbolja situacija, idi kad prodje 40 dana

  9. Ja samo da se pridruzim podrsci Pantelinju.

  10. ремац, иди у пичку материну, наглас се смејем :Д јебено :Д

  11. nemoj sad da mu ides kuci, nije najbolja situacija, idi kad prodje 40 dana

    Кад ја будем имао такав биланс у каријери онда..

    Али хвала на обавештењу.

  12. ja bi smenio stankovica lesinu matoru samo s vuce po terenu i sutira ko dete preko gola svaku loptu na prvu,ne bi li ispao kralj u fazonu dao sam gol sa 30 metara volej jebe kevu....a to sto sam prodao 10 lopti ko ga jebe.

  13. Ja bih primjenio Žare i Goci stil - USTAJ GAVRO, PUCAJ IZA UGLA, NE MOŽEMO ŽIVJETI OD RUGLA!

    Pižon je najslabija karika. Ništa taktički nije uradio sinoć. Ništa. Kako su počeli tako i završiše utakmicu. Ljajićeva izmjena kasnila 15-20 minuta. Sreća pa Pantelija ukrade loptu, ne bi gola dali do prekosutra....

  14. Пантелић је једини редован центарфор у репрезентацији.
    Онај гол синоћ је дао на искуство. Тачно је осетио да је Ирац шабањеро, који набија лопту са шенаест на шеснаест, привуко се и забио кад је требало!

  15. CITAT Пантелић је једини редован центарфор у репрезентацији.
    Онај гол синоћ је дао на искуство. ТATIC

    jeste nemoze se reci da je to bio inzagi stil....po prvi put sam se obradovao njegovoj igri tj samo tom trenutku ali mislim da to nije dovoljno...

  16. Ako odemo u baraž, pa posle na EP, zaboravićemo sve Pantine promašaje i pamtiće se samo golovi koje je dao. I ako smo dobili Irce, ipak me plaši utakmica sa Faranima. Sa Antićem smo ih jedva na Marakani dobili 2:0, a sad su izgubili samo 1:0 od Žabara, red je da ih mi sad napunimo ali ipak me plaši taktika koju će Pižon postaviti. Ipak, koliko sam čuo, najbolja drugoplasirana ekipa ide direktno...znači, 3 pobede do kraja.

  17. Када противник паркира бус испред шеснаестерца онда су шутеви из даљине логично решење, и ту нема приговора.

    Vidim dali su gol iz takvih pokušaja da nije onaj nesrećnik onako pogrešio a pantelić to (lukavo lololololo) iskoristio ne bi dali gol ni za 180 minuta

  18. Dajte ljudi, pa golman ih je spasio paradama 2-3 puta :)) Imali smo nekoliko odličnih udaraca u okvir gola, ali golman je imao svoje veče.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.