Фудбалска репрезентација Србије

  1. Golman im je bio dobar, ali pobedismo ipak.

  2. Ja smatram da smo mi go kurac od tima dok god mi kao navijači analiziramo druge ekipe. Onog trenutka kad nas neće zanimati protiv koga igramo, tad ćemo biti stvarno jaki. I dalje sam skeptičan što se tiče odlaska na evropsko. Da budemo realni dobili smo Severnu Irsku, a ne Brazil prokleti. To su bre sve timovi koje bismo morali da jedemo. I smatram da ćemo teže sa Slovencima nego sa Italijanima. Al' ajde.

    Znači, onog trenutka kad drugi počnu da sa prilagođavanjem sopstvene igre nama, a ne mi njima, e tad ćemo biti odlični. Sad smo katastrofa.

    Što se tiče Antića, nije ni on neki mag, igra nam je bila šit i sa njim, samo što je u odnosu na ŽonPija on vrhunski trener, ili motivator, jebem li ga. Svejedno, loši smo.

  3. Ja smatram da smo mi go kurac od tima dok god mi kao navijači analiziramo druge ekipe. Onog trenutka kad nas neće zanimati protiv koga igramo, tad ćemo biti stvarno jaki. I dalje sam skeptičan što se tiče odlaska na evropsko. Da budemo realni dobili smo Severnu Irsku, a ne Brazil prokleti. To su bre sve timovi koje bismo morali da jedemo. I smatram da ćemo teže sa Slovencima nego sa Italijanima. Al' ajde.

    Znači, onog trenutka kad drugi počnu da sa prilagođavanjem sopstvene igre nama, a ne mi njima, e tad ćemo biti odlični. Sad smo katastrofa.

    Što se tiče Antića, nije ni on neki mag, igra nam je bila šit i sa njim, samo što je u odnosu na ŽonPija on vrhunski trener, ili motivator, jebem li ga. Svejedno, loši smo.

    Alal vera, + i * za ovo

  4. Pižon je seljačina.

  5. Onog trenutka kad nas neće zanimati protiv koga igramo, tad ćemo biti stvarno jaki.

    + ∞

  6. Ma da, samo ti čekaj taj trenutak. U ovom trenutku samo Holadniju i Nemačku ne zanima sa kim igraju, zato što su jaki kao crna zemlja plus imaju smešnu grupu. Ne znam šta vi koji kurac očekujete, nikad se neće vratiti vreme kad mi nekog na SP tučemo 9:0, čak i minijaturna zemlja tipa Farska ostrva danas ima 11 igrača koji igraju fudbal i u stanju su da trče 90 minuta, samo što gube na neiskustvo. Vidite i sami da su ih Žabari jedva dobili, a mi smo im jedva rukom uterali loptu u gol.

    Neko je pomenuo Antićeve "uspehe", jedino u čemu je on bio bolji od Pižona jeste motivisanje igrača, jednostavno su ga igrači više poštovali nego ovog polupismenog. Ne razumem stvarno izostanak igrača kao što su Tadić i Sulejmani koji nisu ni na klupi bili. Zna se da nam trebaju golovi, a najbolji srpski asistent i jedan od najefikasnijih napadača nisu u repki. U oktobru će se vratiti Krasić koji će opet trčati sa loptom 40 metara da bi je izneo do gol auta, a Bambi će se vratiti na levu stranu pa ni onih šuteva neće biti. Protiv Italije X, u Ljubljani 1, prolaz nam zavisi od sreće.

  7. SiM :

    Када противник паркира бус испред шеснаестерца онда су шутеви из даљине логично решење, и ту нема приговора.

    dusan1001

    Vidim dali su gol iz takvih pokušaja da nije onaj nesrećnik onako pogrešio a pantelić to (lukavo lololololo) iskoristio ne bi dali gol ni za 180 minuta

    Што волим ове стручњаке. Ништа, најбоље је да не шутирамо, зашто би уопште покушавали? Лепо изађемо из протеста са терена у 15 мин кад видимо да су се повукли, зашто да се џаба умарамо?

    Иначе, да ли знаш да је био један немачки тренер пре двадесетак година који је избацивао нападача на полувремену ако није упутио (по њему) довољан број удараца ка противничком голу? Одакле, како и зашто га није занимало, човек хоће ударце.

    Наравоученије: Приђи девојци, јер ако никад не приђеш ..

  8. Ma nema ništa od našeg fudbala dok ovaj Pižon ne ode. Svaka mu čast za sve što je uradio kao igrač Zvezde, ali nije nikako za selektora!

  9. Јаоо, певају ''толе лопове''.... б лам

  10. Onog trenutka kad nas neće zanimati protiv koga igramo, tad ćemo biti stvarno jaki.

    Glupos' ... To što neko kaže gledamo sebe i svoju igru ne znači da ne gledaju protivnika.
    Kakav god da je on mora se analizirati, gledati mane i prednosti tog tima i iskoristiti ih..
    Ajmo SRBIJA!!

  11. што би врсни фудбалски стручњаци, коментатори и новинари рекли, данас свако игра фудбал.

  12. што би врсни фудбалски стручњаци, коментатори и новинари рекли, данас свако игра фудбал.

    Evo bat Šomi je napisao u stilu prekaljenog internacionalca, vrsta golgeter..

  13. 2-0, valjda?
    Mrzi me da palim rts, pa pitam

  14. Što se tiče Antića, nije ni on neki mag, igra nam je bila šit i sa njim, samo što je u odnosu na ŽonPija on vrhunski trener, ili motivator, jebem li ga. Svejedno, loši smo.

    ЖонПи је комедија жива, каже он: Не може нас увек срећа пратити тако да ћемо морати да урадимо нешто, тако да ћемо се у наставку... (ДРАМСКА ПАУЗА) потрудити да урадимо нешто. Антара нас је одвео тамо где Пижон не може, угазио Румуне у парирао сакаћеним Французима који су само против нас играли као дрогирани а свуда били шит... и победио Швабе.

  15. Ja volim Antaru. Starijima će delovati smešno, ja sam mlad i te kvalifikacije za SP su period kada mi je reprezentacija bila nešto što se nije propuštalo pa tik da mi neka da. (Nešto bismo se dogovorili). Farska nisam gledao. Irsku nisam. Italiju, petnaest minuta ni to. I ona bruka sa ovima sa severa, nisam. Jednostavno, nemam volje da pratim.

    Inače gledao sam golove, Tošić ga je plasirao finačko.

  16. Јаоо, певају ''толе лопове''.... б лам

    a veci je blam odziv "tole majstore" sa druge strane... Nebitno....Ovo danas je katastrofa sa 2312312 uzvicnika. Ne zbog igre,ne zbog igraca,vec zbog publike.Sedim na onom stadionu i razmisljam "cekaj bre,ovaj grad ima 2 i nesto miliona stanovnika,jel moguce da bar 20 hiljada ne dodje da odgleda utakmicu". Sramota...jeste Pizon idiot,jeste da igramo lose,ali ne kapiram razliku izmedju 2-1 i 3-1...Ej na 2-1 ljudi zvizde i pljuju,na 3-1 likuju. Koji kurac? Posle gledam,zamisli dodju taj Kleo i Evandro u repku.I krene lepo,super kao sa Antarom,ljudi se malo vrate na stadion,dodje neko prvenstvo,izduvamo,opet kvalifikacije...pa krene na dole,pa krene pljuvanje,pa se onda opet nadje 5 hiljada mucenika koji ce da gledaju ta dva Brazilca,a ovi sto su ih trazili ce da sede kuci i da pljuju i da traze neko sledeceg...Nemam reci...Bukvalno bih zabranio da se igra u Beogradu,ako je ikako moguce.Uzice,Kragujevac,Nis,da se srede,da ljudi tamo igraju pred punim stadionom pred ljudima kojima jedan gol vise u mrezi protiv Farana ne znaci bogatstvo. Steta je sto ovakva generacija,gde na svakom mestu sem u spicu imas bar dvojicu ako ne vrhunskih,onda dvojica veoma kvalitetnih igraca, nece moci da dostignem svoj maksimum sa Pizonom na celu. Da se vratim na teren...treba nam golman,ne moze da nam brani covek koji ne brani u svom klubu,koliko god kvalitetan bio.Treba nam Sulejmani,i treba nam Lazovic.Panta ne moze da igra 90 minuta,najbolje bi bilo da ga od 60. ubacuje.Lane odlican danas,Kuzman samo neka nastavi da sutira i dalje,ulazice sve vise i vise..Kolarov probija odlicno,a Bane na desnom beku nevidljiv totalno...Po meni,treba nam Zigic za ovakve ekipe,da se ne mucimo,da zavrsi jednim udarcem glavom ako ne ide,i da spusta lopte saigracima.Sranje je sto su ovakvi rezultati,jer ce nas inteligentni selektor u Sloveniji ici na bod,a ako ga izduva,onda smo najebali,jer ne znam kako oni ocekuju da dobijemo Zabare ovde sa ovakvom igrom protiv losijih.Mada ajde,u Irskoj je i bilo ok prvo poluvreme...VIdecemo,ja bih najradije voleo da se smene smradovi,i da dodje Antic,da igra ko treba da igra,da slabije rangirane od sebe deremo sa po 2,3 u mrezi lagano,i da igramo fudbal u kome konstantno stvaramo sanse,jer igrace za to itekako imamo...

  17. Бвдлга, не играмо прву Словенцима, него са Италијанима. Ако ту узмемо бод, обезбеђујемо бараж.

  18. Ако ту узмемо бод, обезбеђујемо бараж.

    A Estonci ? Jedan bod iza nas ...

  19. Ja sam se gadno istripovao...Elem...ako Estonci ne dobiju,a uzmemo bod,onda idemo sigurno u baraz...i voleo bih da nam dodju Crnogorci,da ih nakantamo i spustimo na zemlju. Svejedno,opasni su Zabari,mogu da nam uvale golem kurac....

    EDIT: Ma kakva Crna Gora,pa oni igraju sa Englezima kuci i sa Svajcarcima tamo....kanal...

  20. Je l Estonija i Irska igraju u isto vreme kad mi igramo sa Italijom ili u terminu naše tekme sa Slovenijom?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.