Фудбалска репрезентација Србије

  1. Jedva čekam sneg, da jebemo Zmajčeke u skijanju.

  2. Da li je moguće da se neko posle SP-a i dalje nervira za reprezentaciju? Savršeno bi mi se jebalo da me jebena gamad nije zajebala, a igrao duplu prokletu šansu! Od ovih idiota te ni trodupla šansa neće spasiti!

  3. Овај Жонпи или хоће да и физички оправда надимак, или има неки озбиљан грч у врату, на свакој слици изгледа избезумљен!

  4. Ja mislim da je ipak Aca Stojanović kriv!

  5. Vratiti Lazovića, Lukovića i Bastu. I Boško Janković da se vrati u reprezentaciju, pod hitno. Kačar isto, čim se oporavi. Kuzmanović i Ninković, sa Kačarom, da nam budu sredina.

  6. Krasic i Jovanovic da se lupe kurcem po celu(Pizonovim, po mogucsvu), i da razmisle zasto igraju kao sise, iako realno imaju potencijala.
    Ninkovic da se otera u picku materinu.
    Da nekada u isto vreme na terenu budu Zigic, Krasic i Jovanovic.
    Da se vrati MISTER, i da potpise ugovor na bar 4 godine.
    U prijateljskima, a malo po malo i u zvanicnima da se uigravaju Sulejmani(on moze vec sad u prvi tim), Tadic, i tako neki. Ove dijamante iz Rada i Borca vracaj tamo.

  7. Мени је највише жао што знам да ови играчи могу МНОГО више. За клубове играју врунски, а кад треба да се игра за своју земљу - курац!

  8. Komentator nikad nije ništa pametnije rekao od završnog govora danas,jadni smo,više mi volimo reprezentaciju nego igrači,to je naša realna slika...
    Najviše mrzim što ih svaki put gledam i svaki put mi sve živce iskidaju, budala sam što je tako.Sve žive medalje koje imamo iz svih ostalih sportova bih dao za jednu

  9. Jorgačević - nemam pojma ko je

    Jedina svetla tačka večeras, da su nam dali normalan gol smorio bih se, ovako me je makar nasmejao. MRŠ NAPOLJE!

    Kolarov - ostaje levi bek

    Pre ga nisam mirisao, ali je odličan.

    Ivanović - Ostaje desni bek

    Deluje mi anemično. Mada nek ostane.

    Vidić - Nikako ne sme da nam bude kapiten nikada. Nonšalantno i kao cava igra uvek za reprezentaciju. Igra rukom, šutira penal kao baba

    Daje sigurnost odbrani. Spasao nas je jedno deset puta, a odluka da on šutira penal je nerezonska. Do tog momenta bio odličan, a i posle. Uopšte ne igra kao pička. A još je i dosta rovit. Dobar je Nemanja.

    Subotić ostaje

    Trenutno boljeg nemamo.

    Ninković nikada više nadam se, ono nije fudbaler

    Duh. Lik se ne vidi.

    Raća ostaje

    Nadam se da neće više kročiti na stadion. Užas. Ali, užas.

    Stankela neka pravi oproštaj ionako nikada ništa nije uradio za reprezentaciju

    Stanković je izgarao, umro je na terenu, odigrao kvalitetno, nije grešio puno, a mnogo je lopti pokupio. I dalje ima najprecizniji pas. Ti pričaj šta hoćeš, ali je dosta pouzdan.

    Tošić ostaje

    Poslednja dva meča užas, ali nam i takav znači.

    Krasić ostaje

    Pičketina. Uđe u sedamdesetom minutu i vuče se po terenu. Teraj ga dalje.

    Mrđa....ma daj bre koji Mrđa

    Sporiji od Pantele. Slabiji tehničar od Pantele. Nema srce kao Pantela.

    PANTELA KAPITEN

    Lik umre na terenu svaki put. Kidiše na svaku loptu. Baš je rsmo što ga ljudi toliko pljuju, ali sa onakvom vezom, ni Džeko ni niko drugi ne bi dali gol.

    Jovanović - Ja se iskreno nadam da će uskoro dobiti novu protezu, ova desna mu se raspada. Lik nakurčen, a nema pojma.
    Milijaš - Nije igrao dovoljno dugo da nešto zgreši.

  10. Реме
    Jorgačević - nemam pojma ko je
    Jedina svetla tačka večeras, da su nam dali normalan gol smorio bih se, ovako me je makar nasmejao. MRŠ NAPOLJE!

    Kolarov - ostaje levi bek
    Pre ga nisam mirisao, ali je odličan.

    Ivanović - Ostaje desni bek
    Deluje mi anemično. Mada nek ostane.

    Vidić - Nikako ne sme da nam bude kapiten nikada. Nonšalantno i kao cava igra uvek za reprezentaciju. Igra rukom, šutira penal kao baba
    Daje sigurnost odbrani. Spasao nas je jedno deset puta, a odluka da on šutira penal je nerezonska. Do tog momenta bio odličan, a i posle. Uopšte ne igra kao pička. A još je i dosta rovit. Dobar je Nemanja.

    Subotić ostaje
    Trenutno boljeg nemamo.

    Ninković nikada više nadam se, ono nije fudbaler
    Duh. Lik se ne vidi.

    Raća ostaje
    Nadam se da neće više kročiti na stadion. Užas. Ali, užas.

    Stankela neka pravi oproštaj ionako nikada ništa nije uradio za reprezentaciju
    Stanković je izgarao, umro je na terenu, odigrao kvalitetno, nije grešio puno, a mnogo je lopti pokupio. I dalje ima najprecizniji pas. Ti pričaj šta hoćeš, ali je dosta pouzdan.

    Tošić ostaje
    Poslednja dva meča užas, ali nam i takav znači.

    Krasić ostaje
    Pičketina. Uđe u sedamdesetom minutu i vuče se po terenu. Teraj ga dalje.

    Mrđa....ma daj bre koji Mrđa
    Sporiji od Pantele. Slabiji tehničar od Pantele. Nema srce kao Pantela.

    PANTELA KAPITEN
    Lik umre na terenu svaki put. Kidiše na svaku loptu. Baš je rsmo što ga ljudi toliko pljuju, ali sa onakvom vezom, ni Džeko ni niko drugi ne bi dali gol.

    Jovanović - Ja se iskreno nadam da će uskoro dobiti novu protezu, ova desna mu se raspada. Lik nakurčen, a nema pojma.
    Milijaš - Nije igrao dovoljno dugo da nešto zgreši.

    REME OBJASNIO SVE...

  11. Kakav Subotić, na budite smiješni. Dobar je za klupe samo.

  12. А ко да игра Дубе? Рајковић касапин? Бишевац? За другог штопера је и Субота сасвим солидан.

  13. Sta je sa Kacarom?
    Ziv li je?

  14. Pa već sam rekao, i Dragutinović i Luković mogu da igraju štopera, kao i Bane. Ali Subotić je kiksara, kao i Rajković. Mogu da sjede na klupi.

  15. E, а када је Жонпи објашњавао разлоге пораза, Аца Стојановић неверуе, а ја кома. Начи нисам могао да дишем. Улепша ми дан, курац дан, месец, ма годину јебену.

  16. mi smo beše slovenija?

  17. Stamenkovič

    Ivanovič Vidič KOlarov


    Kačar

    Jankovič Ninkovič Krasič

    Sulejmani Žigič

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.