Фудбалска репрезентација Србије

  1. Nikad više šansi nismo imali nego u ovim kvalifikacijama, imali smo prelaku grupu i posle svakog našeg kiksa stvarala nam se nova prilika i mi smo svaki put iznova i i iznova zasrali, od utakmice sa Rumunijom u kvalifikacijama za Svetsko mi nismo odigrali jednu kvalitetnu utakmicu, to je 2 godine, što je mnogo, mnogo je... A gledajući i našu mladu reprezentaciju ova šuma igrača biće oplemenjena uskoro sa još nekoliko metara kvalitetne bukovine... Žonpi D Grejt jošjednom objasiJo kako se kreira taktika, Vidinjo šutira penal, lol. Za selektora dovesti tročlanu komisiju, Bata Đora, Ratko Dostanić i ostaviti Žonpija na čelu kolone da dodatno razjebe sve kako bi mi gledaoci izgubili želju za ovim sportom u kom nikad nismo ništa napravili niti ćemo nekada u budućnosti napraviti. Normalno, Toleta za doživotnog preCednika.

  2. Svaka cast Slovencima sto nisu hteli da nam daju jos koji komad...

    Divota jedna kako igra nasa reprezentacija, na klupi sve sami znalci, ne igraju Tadic,Sulejmani,Aleksic,Ljajic,a igraju neki Simic, kurci-palci... Na pripremnim utakmicama se zovu debitanti koji teren vise ne vide,umesto da se uigrava tim. Napadac izbacen 1 na 1 u kvalifikacijama-jednom,Jovanovic danas. Centrira se na Pantelica,a kad udje Zigic, centarsuta bez. Krasic i Tosic se otimaju ko ce loptu vise da vuce... Sve u svemu, ovo je realno posle poraza od Estonije, ne zasluzujemo da igramo to EP,ni baraz. I jos bolje,jer cu ovako mirno da spavam,da ne razmisljam da ce posle ceo zivot da mi odjekuje u usima da su me izbacili Crnogorci,Bosanci ili neko treci... Zonpi majstore, slobodno napusti klupu,a zajedno sa sobom povedi i govedo koje te je tu postavilo....

  3. SAŠA ĆURČIĆ U PRVI TIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111

  4. Ovaj pižon je tolko mutav da ja neveruem

  5. Звезда би РАЗВАЛИЛА Србију 4-0.

  6. Brkic - Ivanović, Kolarov, Vidić, Subotić - Krasić, Tošić, Ljajić, Kuzmanović, Sulejmani - Kleo (Ili neki dobar srpski igrač??????????????) i naravno selektor Slaven Bilić (ako ima neko pametan u savezu) i Tole-vole-deca-te-mole-dovedi-ćeru-ispred-škole da ode i da Pantela postane chearman (stolicačoe'k).
    Hvala što ste saslušali, bio sam vukovac nekada

    сретен

    џД

  7. -Gospodine Petrovicu, imate li objasnjenje:
    -Pa imam, nije nam bio dan, a i utakmica sa Italijom nam je oduzela mlogo snage i tako.

  8. Upravo sam čuo intervju sa selektorom, i stvarno mi nije žao što smo ispali.

  9. Nije nam bio dan...Pa sto nisi odma reko Zonpi, da se ne nerviramo dzabe...boli toleta kurac, on goluba placa parizerom...

  10. "Ali Vlado, uvek spominjemo protivnike, zar ne mislite da je krivica na nama?"
    "Jeste, mi smo krivi." (U čkaljinom fazonu)

  11. Koliko je bilo protiv Italije?

  12. Profesore izvinite što ništa ne znam nije mi dan
    Ša mislite oćul dobiti 6 na ove reči

  13. ovaj... kad će doček da se organizuje? i jel ispred skupštine kao i obično. hvala.

  14. Johnny Kurajber
    Jorgačević - nemam pojma ko je
    Kolarov - ostaje levi bek
    Ivanović - Ostaje desni bek
    Vidić - Nikako ne sme da nam bude kapiten nikada. Nonšalantno i kao cava igra uvek za reprezentaciju. Igra rukom, šutira penal kao baba
    - Subotić ostaje
    - Ninković nikada više nadam se, ono nije fudbaler
    - Raća ostaje
    - Stankela neka pravi oproštaj ionako nikada ništa nije uradio za reprezentaciju
    - Tošić ostaje
    - Krasić ostaje
    - Mrđa....ma daj bre koji Mrđa
    - PANTELA KAPITEN

    Па чек ти људи су управо сад направили срање. Не може то тако. Хвала за све али мислим да сад треба да се направи РЕЗ.

    Милијаш, Јовановић, Станкела и нажалост, Пантела, у пензију. Има ту још материјала. Довести Сулејманија и још пар младих играча и УИГРАВАТИ их са још 12,13 играча који ће бити костур тима а не комбиновати 22 фудбалера од којих касније од њих играти само 6.

    По мени довести Јанковића, сада тренера младе репрезентације, за селектора. Доста је са странцима, обили су нам се о главу више пута. Хвала и не хвала Пижону, ово је вероватно наш максимум и идемо даље.

    И што је НАЈважније одлучити се коначно шта желимо, који је наш стил и филозофија игре и онда се тога увек придржавати. Холандија, Шпанија, Италија, Немачка, Бразил, све велике реп имају свој стил игре и ми да морамо да имамо свој а не да се савијамо како ветар дува и да сваки нови тренер изнова уводи топлу воду. Не калкулисати, не гледати у туђе двориште него играти целим срцем као да је свака одлучујућа.
    Имамо годину дана да се консолидујемо и кренемо изнова па ваљда ће мој унук дочекати једно полу-финале, бронзу и дочек испред скупштине.

  15. jebaše nas slovenci, eeeeeej slovenci. da okačimo kopačke o klin...

  16. да се уозбиљим мало иако је ово пресмешно...нема пречица до успеха...у идеалним условима, да се промени цео кадар, и мафија смени и у клупском и у репрезентативном, да се отклони тиранија менаџера блабла...можемо се надати нечему за 10 година...објективно.

  17. MNogo mi je drago što zbog šljake nisam gledao tekmu. I pošto, očekivano nismo prošli, jedva čekam sledeće leto, godišnji sam najavio sa početkom EP, da pijem pivčugu i da gledam FUDBAL metar dana, bez nervoze.

    Имамо годину дана да се консолидујемо и кренемо изнова па ваљда ће мој унук дочекати једно полу-финале, бронзу и дочек испред скупштине.

    Ako imaš oko 20 dina i još nemaš ni u planu da se ženiš, možda će ti praunuk to dočekati. Samo, ne verujem da će biti ispred skupštine. Možda u Beču ili Berlinu, a možda i u Tirani ili Istanbulu.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.