Фудбалска репрезентација Србије

  1. E moji stručnjaci...

  2. Trebalo bi gurati i Lazovića

    Neće da igra seljak, pičkalimumaterinaretardirana! :) Oprostio se od nacionalnog dresa. Oprostim mu se od keve.

  3. Ma ne tog Lazovića. Darka, iz Zvezde. Mi bre nemamo driblera, kreativca, a ni napadača.

    E moji stručnjaci...

    Nikad manje zemlje, a nikad više selektora

  4. Бата Ђора нови селектор, помоћник онај алкос што је патентирао игру без нападача, Раћа капитен, Зека лопов прецедник ФСС. ИИИИДЕЕЕМОООО!!!!!1111

  5. GK Begović
    RB Srna
    CB Savić
    CB Ćorluka
    LB Kolarov
    LM Pjanić
    RM Perišić
    CM Krančar/Pranjić
    CM Modrić
    ST Džeko
    ST Vučinić/Jovetić/Petrić/Kalinić/Ibišević/Pandev/Mandžukić/Eduardo
    Trener Tumbaković NDRJ ako bude sreće prvak sveta 2018

    Moj izbor

    Golmani: Stojković, Branimir Aleksić
    Odbrana: KOLAROV KAPITEN, Subotić, Rajković, D. Tošić, Volkov, Ćosić, Nastasić, Milan Milanović
    Sredina: Luka Milunović, Nemanja Gudelj ,S. Marković, Ignjovski, Lazović, Medojević, Ljajić, Sulejmani, Tadić, Nemanja Matić, Luka Milivojević
    Napad: Lazar Marković, Kaludjerović, Milić, Ubiparip, Ognjen Mudrinski, Nemanja Kojić

    Igrači koje sam navela za reprezentaciju Srbije gore su jedina budućnost srpskog fudbala uz par izuzetaka i medju njima 2015 može doći samo još dva, tri nova. Osim ako naravno srpski fudbal ne nastavi gde je stao i Pantelija sa 37 i 103 tekme ne bude kapiten

  6. Igrači koje sam naveo

    Lucija muški rod lololo

  7. Луција, проваљен си ;-)))))

  8. Nama ne treba trener, nama treba bokser, koji će da ih leši kao volove kad neće da trče i a u pičku materinu.

    Šta će nam bokser kad imamo Vuka Kostića angažujemo ga da im pripreti i ima da trče ko opareni

    Ovo ide u omiljene komentare lololololo

  9. Mica ispravio/la se :)
    Zašto nama Bajko ne brani?Lik arči baš!

  10. Ma Jorgan je najbolji. Ono sinoć bio loš centaršut, pa se zajebao.

  11. Mica ispravio/la se :)
    Zašto nama Bajko ne brani?Lik arči baš!

    Zato što je raspala tatina i mamina crnogorčina sa Cetinja koji se zarad 5 minuta slave preoubukao u srpsko ruho i crta crkve po sebi a dok je bio talenat jurio je da jebe Kseniju i Cecu ne pitajući kol'ko pička košta

  12. @Lucija97 Kobejnuj se Pantelinim kulenom u vuglu.

  13. Nisam čitao gornje postove, pa da pitam
    jel smenjuju ovog debila pižona el jok.
    Fala.

  14. Lepo sam govorio da treba ostaviti Antića, dok su oko mene govorili da ga treba oterati i kada je Pižon došao, govorili su da je bolji od Antića i razne druge gluposti, ali ionako o tome, kao i o sastavu reprezentacije ne odlučujemo ni vi ni ja već fudbalska mafija i ostale sumnjive institucije, pa nam je zbog toga i fudbal ovako očajan. Bilo bi dobro da narod ( pošto je reprezentacija od nacionalnog značaja ), tj. ljubitelji fudbala iz cele Srbije glasanjem preko neta, novina ili bilo čega drugog biraju tim Srbije i siguran sam da bi tad bio koliko - toliko bolji, kao i rezultati, mada se takva glasanja nikad neće uvesti, pa će nas i dalje pobeđivati ko stigne.

  15. Шта лупаш? Жонпи је врхунски стручњак. Ми тренутно бољег немамо. Јеси видео какву је анализу меча дао?

  16. @Gusti sok Misandrstending. Iako sam veliki Zvezdaš, mislim da on nije taj kalibar. Ok za klupu, da se malo isproba, sa tim bih se složio jer objektivno niti je za više niti je za manje. Lucija, trolu, prestani da smaraš, izvaljen si pre Hrista.

  17. Dube,koji baraž za SP u Nemačkoj?
    BORA MILUTINOVIĆ!!!

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.