Фудбалска репрезентација Србије

  1. U ime zemaljske pravde došlo vreme da DŽEKO DIJAMANT kara u rč geja Kristijana.
    Pokidaj ih Džeko mamu im ciganjsku.

    Turci na rvate. Braća na Čeha.

  2. U utakmici sa Slovencima smo imali više sreće nego pameti; a što reče Žonpi, nismo imali sreće.

  3. Aupičkumaterinu ope Portugalci...

  4. Estonija opušteno ide na Euro,kakvi Irci,kakve pizde materine,dobiće ih u Dablinu kući nerešeno.Crnoj Gori odgovara Češka ali ne bih da prognoziram,Hrvati i Turci plamen Hrvatskog naroda će odneti prevagu,a ZAPADNA SRBIJA i Portugal će igrati penale.Ako budu ikada igrali Bosanci i Crnogorci ja navijam za Bosance

  5. Tumbakovic novi selektor :) bar se nadam.

  6. Tumbakovic novi selektor :) bar se nadam.

    On bi baš juče,dok sam čitao malo prethodne strane na temi,pao na pamet kad sam čuo predlog za Golca

  7. Prolaze Turci sigurno. Secam se 2008 u cetvrtfinalu kad su kroati dali gol u 119. min. Oni u transu. U 120. turcin ga zavuce lolo.
    Hrvati izvodili penale retardirano, turcin dobijo.

  8. Golube, Srbine , što nam pade na maline zelene?

  9. Ja bi Piksia ili Mihajlovića, jes da su neiskusni ali imaju autoritet što je najbitnije.

  10. не знам за вас ал ја бих да антић буде селектор.

  11. Pricajte sta hocete, ali Antic je u skorijoj proslosti bio daleko najbolji selektor...

  12. Antić traži pare. Toliko od mene. A svi koji traže pare, bez obzira koliko su dobri, pa makar bili i Antarin kalibar, neće doći na mesto selektora. Još plus što pičkara FSS pošteno. Ako, i treba. Eto vam ga vaš Pižon, jeb'o vas on da vas jeb'o tako mrtve i nesposobne!

  13. Para ima, samo što moraju oni malo sebi da stave u padže. Lakše im je da dovedu nekoga kao ovog levata žonpija, manje ga plaćaju a njima ostaje više.

  14. nisam ja zasro

    a na sva usta si pricao kako si ti zasluzan za kvalifikovanje na sp govno jedno

  15. ЖОНПИ ОСТАЈЕ СЕЛЕКТОР!!!2 КОНАЧНО ЈЕДНА ВЕСТ КОЈА МЕ ЈЕ ОБРАДОВАЛА!

  16. tesko da bi nas bilo ko sada kultivisao
    od govana se pita ne pravi
    sve ce teci prirodnim tokom
    idemo na svetsko, tamo puknemo, ne idemo na evropsko itd.

  17. KARADŽIĆ JE ZADOVOLJAN GOLUBOM!

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.