Фудбалска репрезентација Србије

  1. Ваљда неће Антић убацивати на Првенству Петровића

    Надам се...

  2. И ја се надам да неће.

  3. Једногласно усвојен предлог "Раћа нема појма". :)

  4. А Суботић рупа?

  5. Рупетина. Без Виде смо нула у одбрани.

  6. То је преоштро, није само он крив за вечерашње голове. Али истина је да се одбрана распада без Видића. И да Луковић треба да игра у тандему са Немањом.

  7. Ма не, зајебавам се.
    Поновићу то по ко зна који пут, ја очекујем доста радости од Србије на Свјетском првенству.

  8. Ма важно да смо ми победили и то је то.

    А Раћа вероватно ни на клупи. :)

  9. Петровић инвалид, пукли смо ако он буде играо, треба да буде последња опција, боље да је испробао опет Кузму и Качара. Јбг.

  10. Нема игре без Пантелића...

  11. Лав на столу, Стојковић на голу! :-))

  12. И не знам што се сви трипују да ће Стојке да киксне, ја сам сигуран да неће зајебати... озбиљно.

  13. ...у што је добро кад је цијели форум ћириличан! :-)

  14. Фудбал = национализам.. ;)

  15. Ма бићемо ми добри. Ниједну утакмицу нисмо одиграли у најјачем саставу, тако да када дође Гана...
    Ма ошурићемо их све. :)

  16. Надамо се сви да ће буде тако...

  17. Кад би имали још два играча типа Пиксија и Савићевића...

  18. Е па сад много тражиш. :)

  19. Онда бар један Југовић...

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.