Prijava

Nazalost, posle nekih definicija, kao i posle ovih komentara, uvideo sam da ovo nije sajt za mene...
Glupo je da kazem zasto, jer bi tako ispalo vredjanje drugih, a ja to ne zelim. Misljenja su stvarno...kako da kazem..previse hejtersa.. Mnogo toga ima ovde.. .. hejt FB, hejt mature i sve za njih, hejt Milan Stankovic, hejt ovo, hejt ono....

Sad me zanimaju vasa misljenja u vezi ovoga: Sto vam toliko smeta matura i matursko vece? Ako vam se ne ide, nemojte ici, a ako vam smeta FB i ribe sto se slikaju polugole sa istaknutim usnama, ne idite na facebook...

Paune, nemoj biti indisponiran, ni meni se sto sta ne dopada ovde, pa opet ne dopustam sebi nekim individuama da mi upropascuju zabavu.
Uostalom, ovde je nekad kul kad ti se misljenja razlikuju od vecine, zato ti predlazem da ponosno izjavis JA VOLIM FEJS I MOZETE DA MI SE SAGNETE!!! i da ne brigas za posledice.
Ja bi bar verovatno tako uradio.

Ја волим Фејс. Доста ми помаже да будем у контакту са неким људима који су ми далеко.

Милан Станковић је добар вокал. Ако је геј, нека је геј, геј је океј ако мене питаш.

Што се тиче матуре, немам ни против тога ништа. Ако мислиш на моју дефиницију, она не пљује по матури, већ се благо подсмева целокупној фами око нечег што није толико битно.

JA VOLIM FEJS I IDEM NA MATURU!!!!! :) Ne moze neko koga vidim preko slova i laznog avatara da mi pokvari nesto sto bi trebalo da dozivim kao (i ne samo trebalo, ima da bude) najlepsi i najsvecaniji dan mog zivota :)

Iskreno doprinela je tome, kao i komentari ispod. To vece obelezava ceo jedan period od 12 godina i neki ga stvarno shvataju olako... Doduse, mozda si hteo da kazes da ti je smesno da devojka na maturu ide golih ledja...

Ja sam na mojoj maturi probao da uvatim Kseniju Mijatović za sisu ali se ona trgla.

Ali takodje ukazujem da je Vuka u poslednje vreme puna hejterskih definicija....

Пауне, не знам колико ће да ти буде тај дан најлепши. Биће ти лепо док не почне групно повраћање и падање од алкохола. А тек мамурлук ујутру. Ево, рећи ћу ти како сам ја доживљавао матуру. Ја сам МНОГО волео своје другаре и другарице из одељења из средње, али ми се на матуру није ишло баш зато што сам их волео. Није ми се славио нити обележавао растанак од тог живота дотад. Нисам ни хтео да идем на матурско, једва су ме натерали. Мада, да нисам отишао, вероватно би дошли по мене и изнели ме из куће. Дакле, матура ђене-ђене.

Али моја дефиниција је уперена ка онима који се свим тим одушевљавају као да је не знам шта. И дође ти гомила људи да се слика с тобом, а кад су претходно питали за тебе и интересовали се? Нису никад. Дођу ту само да би могли с неким (својим) да те упореде. Море, мрш у пичку материну.

Тако да, оно... :)

Gvozdenovic
pre 4 minuta
Ja sam na mojoj maturi probao da uvatim Kseniju Mijatović za sisu ali se ona trgla.

hahahahahhaha :D

e paune, vidis kako je njemu zabavno i kako ga boli dupe i ko je na fejsu i ko je na maj spejsu i ko je na maturi... on se zabavlja, iskuliraj, brate, imam i ja fejsbuk, i bio sam na maturi, pijan kao letva doduse i ponovo bih posao, ali ako mislis kao ja da ispravljas krive Drine, zajeb'o si se malo.. nema ljeba od toga, brate... mene par njih iritiraju ovdje ali ja cutim, jebe mi se, svako svoj posa' ka' u Titex... A ovaj Dzimi je ja mislim najbolji mod, recite sad da se uvlacim, ali covjek je tako realan i nije mudo ovdje, nego je isto sto i mi, obican Vukajlijas!

Биће ти лепо док не почне групно повраћање и падање од алкохола.

Zbog nekih incidenata tokom proteklih godina, dogovorili (Ucenicki parlament), da izbacimo alkohol, osim sampanjca, zbog nazdravljanja. I to je to, nema vise..

И дође ти гомила људи да се слика с тобом, а кад су претходно питали за тебе и интересовали се? Нису никад. Дођу ту само да би могли с неким (својим) да те упореде. Море, мрш у пичку материну.

moja mala matura... e tu stvarno prezirem... nastala opsta sorka kad su usli neki levi likovi...
Nego sto se tice one definicije, najjaci je dekara sa 200 jura :)

@Gvozdenovic (mrzi me sad da kopiram, preveliki post :) )
jebe se i meni za tudja misljenja, al mi smor, pa reko aj da otvorim diskusiju...Tema je ipak bila sveza ;)

Zbog nekih incidenata tokom proteklih godina, dogovorili (Ucenicki parlament), da izbacimo alkohol, osim sampanjca, zbog nazdravljanja. I to je to, nema vise..

Аааааа.....
Па још горе онда. Какво је то матурско без одваљивања од алкохола? :))

Милан Станковић је добар вокал. Ако је геј, нека је геј, геј је океј ако мене питаш.

Dio tek umro, a ti već sereš po njemu... :)

E, organizacija nikad ne zakazuje.. Dva najbliza odeljenja ( moje IV-3 i IV-4 ) zajedno zakupili lokal u varosi, blizu hotela gde se odrzava proslava, pa kad zavrsimo sa formalnim delom, prelazimo na onaj neformalni :)

dogovorili da izbacimo alkohol, osim sampanjca, zbog nazdravljanja. I to je to, nema vise..

Dva najbliza odeljenja ( moje IV-3 i IV-4 ) zajedno zakupili lokal u varosi, blizu hotela gde se odrzava proslava, pa kad zavrsimo sa formalnim delom, prelazimo na onaj neformalni :)

Нешто ми ови искази нису у складу. :D

Razjasni se... :)

U organizaciji skole, nece biti alkohola, osim za nazdravljanje, tj nece ga biti mnogo, koliko da svako popije casu-dve.. Tako smo odstranili one problematicne, koji prave privatnu zurku van skolske organizacije. Znaci, ti problematicni uopste nam nece smetati, i ako se desi nesto, skola kao organizator nece odgovarati.
Posle mature, mozemo da idemo gde hocemo, jer vise nismo u okviru skolske manifestacije, vec se gleda kao da je (i jeste) privatna zurka. Jel uskladjeno :)

Јесте, јесте.
Мада, човек испрва помисли ''види, фина деца, попиће по шампањац и отићи кући''. .)))

pokusavam da se setim kako mi je bilo na maturi, sta sam bio obukao, i sta sam radio... i nece. a bilo je pre 7 god.

eto kolko je bitno.

Ja bio najljepši. Kad su me vidjele Klinke cijepale gaće

@Zyclon, nauci pravopis, pa onda nesto govori.. Drugo, u, pored, ili na skolskim manifestacijama, alkohol je zabranjen, a krsenje te zabrane povlaci to da doticni ucenik/ucenici nece dobiti diplomu iz skole.. Pa prema tome..