Prijava

Пронашао сам разлог зашто неки немају ни једну дефиницију, а имају попунарност -2,-1,1,2...

Ако у претрагу укуцате нешто и он вам избаци дефиницију са гробља као нормалну дефиницију и оцените је, ви повећавате популарност њеног аутра, а број дефиниција му, наравно, остаје исти.

За припер, укуцајте у претрагу "тито" и пронађите дефиницију која овако гласи:

Kada sa ortakom gledaš ribu na žurci, i dogovarate ko će!

Кликните на дефиницију и отворите профил аутора у другом прозору.

Запамтите његову популарност.

Вратите се на дефиницију тамо у претрази и оцецните је. Рифрешујте страницу где је профил аутора и видећете да се популарност променила као да је оцењена нормална дефиниција.

Ето, ја реко да пријавим. :)

Triput ura za Pekija! :)

Ma nek ostane to, baš je kul to što može da se glasa za definicije sa groblja...
Mogu i da se komentarišu, al' neću da vam kažem kako :)

Ovaj Peki ima 9 zivota kao macka.

Пеки care, to je i meni misterija bila :)

Чекај, јел се зезаш или је ово стварно био неки опасан проналазак? :)

ne zezam, bila mi je misterija taj minus :) jos veca je onaj minus na broju definicija pa eto to nek ti je za domaci :)

Драго ми је да сам напокон на неки начин помогао. :)

Ај ако провалим и ово, јавићу овде, немој да закључаваш тему. :)

Пази овако, на Вукајлији постоје три аутора са -1 дефиницијом.

Аутор јорган:

http://vukajlija.com/recnik/autori/21480

Написао једну дефиницију и изнапушавао Лакија и Гамбија, скор дефке на гробљу -6 (добила је методом ако које сам започео тему један плус), дефиниција је обрисана као експлицитно вређање. Написана 22.4. ове године, обрисана тек пре три дана. (Сем ако је неко није враћао од модова или нешто слично). Аутор има -1 дефиницију, а негативна популарност дефиниције је прешла у позитивну популарност.

Аутор Владимир88 (влексов дупли)

http://vukajlija.com/recnik/autori/21347

Написао једну дефиницију са скором -4, исти случај као горе. Обрисана као експлицитно вређање, негативан скор дефинциије прешао у позитивну популарност.
Број дефиниција -1. Написана 18.4. , обрисана истог дана.

Трећи аутор, Wicca

http://vukajlija.com/recnik/autori/21009

Написао једну дефиницију, сам је обрисао, имала је скор -14. Скор прешао у позиривну популарност. Написана 3.5. , обрисана сутрадан

------------------------------------------------------------------------------

Дефиниције су писане између 18.4 и 31. маја, ако се добро сећам, то је било непосредно после оних промена око гробља, стога ако постоји баг, ту је настао. Једно је сигурно, дефиниције које су настале у том периоду обрисане као експлицитно вређање смањују број дефиниција на профилу и претварају негативну популарност у позитивну.

Што се тиче овог последњег случаја, за то исто постоји нека цака али не могу тренутно да провалим. И код њега је све исто, само пише да је обрисао сам.

Ето, надам се да сам помого. :) Ако провалим нешто у вези овог последњег случаја, јављам. :)

Ај' овде да додам, да не отварам нову тему. Ова ауторка има 4 дефиниције, а пише да има 2. Претходно је имала 9, а писало је да има 7. Ја сам пријавила 5 њених дефиниција за брисање, тако сам и приметила ово.

sređen je bag da se obrisane definicije pojavljuju u pretrazi.

otkrili ste toplu vodu :)
ja znam za ovo već par meseci :p
a inače, baš je kul da se u pretrazi pojave i defke sa groblja, sad to nema, jel ?
baš mi žao, znala sam ja da će se to popraviti zato sam ćutala :)