Prijava

Na ovoj temi bih voleo da dobije odgovor zašto je definicija veverica obrisana?
Ako je autor banovan,nije bilo potrebe za brisanjem definicije.
Ima i mnogo goreg smeća među definicijama na ovom sajtu,koje se čak i pojavi kao definicija dana.
Ne razumem zašto pojedini moderatori neke autore doživljavaju kao trn u oku.Znam da neke autore štite i brane pred našim očima,čak i ako vređaju druge,direktno ili indirektno.
Realno autor je zaslužio ban,ali zar ne postoji neka granica?Zar moderatori moraju da budu toliko pristrasni i da otvoreno podržavaju jednu stranu?
Pravite podelu među ljudima,a to je nešto najgore!

ako zelis normalnu diskusiju nemoj da provociras. ok?

Došao sam pre 15 minuta i vidim da je nastalo neko prepucavanje.Pošto ne želim da ganjam ljude po forumu,lepo sam postavio temu.
Realno i jesam isprovociran,obrisane su mi dve definicije danas,pa nikom ništa.
Ali zanima me zašto je definicija obrisana,pošto po skoru uopšte nije bila za brisanje?

ama bre, niko ti nije rekao nista lose, pa nemoj ni ti. ispravio sam ti post, U u o.

jos jednom ponavljam, ako neko zeli kulturnu i normalnu diskusiju, prvo mora da krene on tako.

e stvarno niste trebali čoveku definiciju da brišete...jes da je pogrešio, ali nije jedini, i plus ne razumem zašto i jadna definicija da pati?

Mislim da se slažemo vlajko.

naravno, strujo, čovek je pogrešio onim vređanjem mnogo...ali ja stvarno ne razumem po kom algoritmu mu je i definicija izbrisana...

I ja se slažem. Pravda za Dankana.

Pa piše gore PRISTRASNOST,odnosno ako si me uvredio,banujem i tebe i definiciju.
Neki ljudi su previše dugo moderatori,možda Kajzen treba da razmisli o uvođenju novih kadrova.

nazalost nisam bio tu pa ne znam o cemu je rec, pa ne mogu da kazem.

ali,

Ne razumem zašto pojedini moderatori neke autore doživljavaju kao trn u oku.Znam da neke autore štite i brane pred našim očima,čak i ako vređaju druge,direktno ili indirektno.
Realno autor je zaslužio ban,ali zar ne postoji neka granica?Zar moderatori moraju da budu toliko pristrasni i da otvoreno podržavaju jednu stranu?
Pravite podelu među ljudima,a to je nešto najgore!

svi moderatori neke autore dozivljavaju kao trn u oku, a neke stite. u ljudskoj je prirodi da deli ljude na one koji mu prijaju, one koji ne i one sa kojima si dejan cukic. sam si ti recenicom "zasto POJEDINI moderatori", napravio podelu.
moras da shvatis da ponekad, koliko god se trudio da budes objektivan, i ti, i ja, i svako pogresi nekad, ali nema potrebe odmah da se o tome raspravlja, posto nicemu ne vodi, a stvari se smire za par dana. i ja, koliko god se trudio da budem ok sa svima, imam autore koje volim i autore o kojima imam lose misljenje, sto privatno sto ovde na sajtu. i naravno je da necu uvek biti subjektivan, i sto je najgore, nikada sam necu uvideti gresku, a svadjom se samo jos vise utvrdjuje lose misljenje!

pisao sam u prvom licu, posto je tako nekako najvise fer, ali slozicete se da je ovo najnormalnija ljudska priroda. objektivnost je i onako subjektivno misljenje vecine.

Još jedan glas da se Dankan odbanuje...

а када јана каже ово је будалаштина...онда је све ок...а када Дункан каже нешто слично, онда се банује...

аплауз за модовеее...али модове...мУдови нису имали овај пут ништа са тим за дивно чудо...

Gledam vas iz offa, i ne mogu da ne primetim da ste promasili poentu. Tema moze da se zakljuca, ja sam zatrazio DOZIVOTNI ban, a razloge sam naveo na forumu i uradicu c/p ovde. Sto se veverice tice, neka je obrisana, obrisite mi i sve ostale definicije, ja vise sa ovim sajtom nemam nista dok je Veliki Mali Prst neko mudo.

Malog Prsta, naravno.

Lepo od tebe sto si me 3. put vec banovao, ne znam zasto imas od pocetka licni pik na mene (nisam ti kresnuo ribu, majke mi), banovali su me i svi ostali modovi, ali ni na koga nisam nikad bio ljut. Ti mene banujes zbog gluposti svaki put, ocigledno da si opterecen stvarima koje ja pisem u komentarima, i ocigledno samo moji komentari, prema tvom Preosvestenstvu, imaju uvredljiv ton, dok neke druge ljude ni ne opomenes, ne znam zaista sta je razlog, opet kazem, taj sto ti je kresnuo ribu nisam ja, keve mi.

Zao mi je sto ljudi generalizuju kad kazu "Modovi", Dzimija, Korleonea, Surlavog, ili Rupu ne treba svrstavati u isti kos sa tobom, jer ti imas jadne kriterijume. "Ziljave picke sa FB" bio je post zbog kojeg si mi dao 5 dana, takodje si mi dao "peticu" kad sam pustao BMK-a na chatu, a zbog sinocnjeg presmesnog pijanog komentara i "desetku", a Talentovano Glup moze da napise "bosanski medjedi" i slicno, Papirus moze da napise "retardirana omladina" za ostale korisnike, dok je autor "Jedan od mnogih" banovan zbog definicije "PAPIRU, STVAR KOJOM CESTO BRISEM DUPE KAD NEMA PAPIRA",a ne vidim zasto je on tu nekog uvredio. Molio bih ostale korisnike da ne uplacuju Ktitor, nego da osnuju fond da od Kaizena kupimo sajt i poklonimo ga tebi, o sarkasticni Mali Prste, pa da banujes sve nas i da ostanes sam na sajtu i postanes Veliki Prst i veliko mudo. Opet kazem, ako ce ti palamara biti veca zbog toga, zasto mi da ti prijateljski ne izadjemo u susret?

Molim da mi se banuje glavni nalog Duncan Ferguson sa kog sam ponosno ostavio vise od 160 definicija, 90 % slenga, trudio sam se da budem informativan, da prenesem drugima koji nisu culi zargon koji ja koristim, neke ljude sam razmrdao, mnogi kazu da sam im i pomogao, mnogima se moji postovi nisu svidjali, ali Papiruse, Talentovani, Jano... zaista me boli pevac za vase misljenje, meni niste ni do kolena ni u RL ni ovde, imam visoko misljenje o sebi, i vase gluposti me ne doticu, zaista.

Sramota me je da i dalje pisem na sajtu na kom si ti, o Veliki Mali Prste neka vlast, tako da sam svoju nedovrsenu misiju ipak odlucio da zavrsim jednim abortusom, a najvise bih voleo kada bi ti, o Veliki Mali prste licno banovao moj nalog dozivotno, i kada bi napisao DOZIVOTNO da se lepo vidi, pa ako ti se ne digne ni tad, sredicemo neke fotke u cegama, poslacu ti opusteno, samo mi se javi na mail :)

Nisam Virus 15, nisam Peki, oni su odlazili, a ja sam otisao. Pozdravio bih samo ljude sa kojima sam na zanimljiv nacin provodio vreme ovde, nekog cu mozda preskociti, ali Cicu, Javia, Lemaju, hiphozu, Vlajka, Energiju,Pedju moram posebno da pozdravim. Nastavite da definisete, ima tu potencijala, citacu vas iz off-a i unapred "palac gore" za sve vas. Mene mozete naci ubuduce na LASTFM-u, tamo sam takodje pod imenom Dukatlija. Aj, zdravo.

Bravo genije! Najlakse je naljutiti se i otici...

Moram i svoje mišljenje da stavim, iako nisam priupitan:

Dankane, ovim teatralnim odlascima nećeš ništa postići. Btw, misliš da je i njima lako što su te banovali bez razloga? (Ovde mislim na tvoje psovanje minusara), jer mnogim autorima se progleda kroz prste kad napišu tako nešto.
Na primer, definicija Depresije u Srbiji, na koju sam ja dao minus, natrčao sam u njenim komentarima da minuse mogu da daju samo ovakvi, onakvi...i slično...mogu da potpišem da barem većini takvih prozivača nije pokazana klupa.

Stoji, i da je prst Dankana upozorio na nekoj tuđoj definiciji, još pre mesec dana da ne vređa minusare. I to je lepo, to je ljudski.

Ali zašto samo Dankanu?

U tome je stvar...

Btw Dankane, ako je ovo tvoja želja, pozdravljam i ja tebe :) ali ti si i više od pozdrava zaslužio...(razmisli opet)

Njah... Nemoj da si cava.

Dankaneeeee...
Nisam stigao da te oplodim... :)))
Nećeš valjda stvarno, jbt...?

Idi bre. Pa svi znamo da je Doson samo jeban uusta.

Stvarno ne razumem zasto mi je definicija za Milosa Bojanica obrisana kad je bila vrlo pozitivno ocenjena i ne razumem po kom kriterijumu uopste brisete definicije... nije vredjala pomenutog niti nekulturno ispisana. PRAVDA!