A-N-T-I-S-T-R-E-S T-H-R-E-A-D

  1. TOMISLAVCI BAJISA ZOBNATICKO JEZERO:::TAMO JE TAMO JE UVEK VESELO HEEJ

  2. ЈЕБЕМ ТИ ЖЕНСКО КАД СЕ РОДИ!

  3. spava mi se u pičku materinu

  4. U suštini, suština suštine ne postoji. Ali samo u suštini, inače je ima.

    Elem, što bi svaki slobodni pisac rekao: jebe mi se za sve. Takoreći, smorila sam se kao rezervna guma, Džej na odbojkaškom terenu i svako drugo glupo poređenje koje postoji. Idem da s'besim. Samo neko konopče da nađem.

  5. Ко бадњак у Новом Пазару (:

    На ти пиштољче, брже је.

  6. JOOOOOOOOOOOOOOJ NATASAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SKACES MI PO MOZGUUUUUUU AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

  7. MILICEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!

  8. Smori me...
    Ja ću tebe ti ćeš mene,
    Smori me.
    Kamenom, imenom.
    Baci me...
    Lavovima...
    Smori me.

    (pevati na melodiju pesme Era - Ameno)

  9. Zvao sam je, bejbili,
    U moj je stan,
    K'o u svoj došla i
    Zbog nje se dan,
    Pretvorio u zlo i šerpe dveee
    Izgorele zbog njeeeee
    Zbog te kafe provreleeeeeeee
    Zvao sam je, bejbiliii
    ta raraaaaaaam,
    tararaaaaaaaaam
    taaaaaaam ta daaaaaaaaam!

  10. MRŠ, HEJTERIIIIIIIIIIIIIIII! MRZIM HEJTEREEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Uh, sad mi je lakše. :)

  11. hahahahahaha TOOO MESSIIIIII
    na koju muziku je ova druga?

  12. Zdravko Čolić - Zvao sam je Emili
    Mislila sam da je bar to jasno :/

  13. tek sada sam videla koje sam čarape obula jutros.
    obično znam koje su boje i kako izgledaju, ali sad sam se baš iznenadila.

  14. E jbg nisam skontala na vreme da je L ;)
    evo jedne za da mi oprostiš http://www.youtube.com/watch?v=0ScETBstB68

  15. nista mi se ovo vise ne svidja

  16. ZNAČI MORAM OPET! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    najkorisnija tema na sajtu

  17. ko izmisli internet jebem mu kolje

  18. Smejem jer mi je sve ovo smešno. Žene me ostavile, napustile, razočarale. I ja sam njih. Pao vožnju, po k'o zna koji put. Platio običnu vodu 250 kinti. Saznao da imam nešto maligno u sebi. Verovatno dušu. Pijani metalac me jurio kroz grad. Pecka me kad pišam. Treba sutra poštar da mi donese račune, jer danas nisam bio kući. Računi, jebeni računi. A i onaj poštar, mor'o je da dođe juče?!
    Gledam na sat. Čuje se tik-tak, tik-tak, a kazaljke se ne pomeraju. Čak je i vreme stalo. Čudim se sebi. Sećam se one lepe plavuše sa kojom sam danas podelio krušku. Tačnije, ona je sa mnom podelila krušku. Tako lepa, a udata. I smejem se. Čitao sam neku Orvelovu knjigu malopre. Priča o nekim jadnicima. Jadni, a srećni. I baš ih bole tuki za sve. Partizan vodi. Meni toplo oko srca. Izgleda da sam se zalio nekom vrućom vodom. Gledam Slonu, mog plišanog slona. Jebote, ala sam imao razvijenu logičku svest i dok sam bio klinac. I sad sam klinac. Mentalno. Klik.

    Ja napisao kao neku definiciju, a ustvari je više za ovu temu. :)

    Jebote, spavao sam 12h. K'o komiran. Možda treba da izbacim laptop iz kreveta, a ubacim neku žemsku. To bi bilo lepo.

  19. Mrzim žetone! I uzvičnik.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.